Soru MIUI V12.0.0.1 STABLE Redmi Note 8 Çıkmış ...?

elturco0935

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
26
Hocalarım merhaba youtube kanalları üzerinden tech karan isimli arkadaşı takip ediyorum linkide vermiş indiriyorum şuan.. Sizce hala beklemeli mi yoksa denemeye değer mi? Ayrıca global rom sonuçta türkçe destek vardır diye düşünüyorum ingilizce dilinde kalmayız sanırım?

mustafa-olmez19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
GM Elite
Konular
3
Ama beta romlara göre daha iyi çoğu port romdan daha iyi eu beta felan bütün romları denedim kulaklık sesi az bölge seçme yok bazı yerler çince bence bu rom çok iyi pil performansını bilmem takılmıyorum hiç

Oyla:

wborland

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tobias
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Avukat
Konular
1
Ama beta romlara göre daha iyi çoğu port romdan daha iyi eu beta felan bütün romları denedim kulaklık sesi az bölge seçme yok bazı yerler çince bence bu rom çok iyi pil performansını bilmem takılmıyorum hiç

Bölge seçim olayı son 2 sürümdür eu beta da mevcut ve build.prob işlemine gerek olmadan ses bölge olarak türkiye secilince yüksek seviyede oluyo.

Syg

Oyla:

mustafa-olmez19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
GM Elite
Konular
3
Bölge seçim olayı son 2 sürümdür eu beta da mevcut ve build.prob işlemine gerek olmadan ses bölge olarak türkiye secilince yüksek seviyede oluyo.

Syg
olabilir ama rom bana göre göre daha akıcı ve stabil geldi bildirim paneli inerken takılma filanda yok güzel yani

Oyla:

cemugur

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
Mi Max 2
Konular
17
Port rom büyük ihtimal. Başka bir modelden alınıp note8 dosyaları ile değiştiriliyor. Ekran ebat sorunu çekebilirsiniz. Gerek yok. Port rom brick cihazınızı yapabilir. Başınız ağrır. En güzeli stabil beklemek.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mustafa-olmez19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
GM Elite
Konular
3
Port rom büyük ihtimal. Başka bir modelden alınıp note8 dosyaları ile değiştiriliyor. Ekran ebat sorunu çekebilirsiniz. Gerek yok. Port rom brick cihazınızı yapabilir. Başınız ağrır. En güzeli stabil beklemek.

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kurdum kullanıyorum sıkıntı yok beta romlara göre daha akıcı ve stabil hiç bir problem görmedim ekran ebat sorunu veya brick sorunu olmaz denenmiş rom youtebeden alınan link deil isteyen gönül rahatlığıyla temiz kurulum yaparak kullanabilir bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum

Oyla:
Üst Alt