Soru MIUI uygualamaları Aosp da (ve aosp için uygulama önerisi)

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Başlık da da yazılı olduğu gibi, MIUI deki sistem uygulamalarını custom romlara, kısaca Aosp romlar yükleme imkanımız varmıdır? Galeri/Güvenlik uygulaması bana gerekli olanlar mesela, bunları Aosp bir Roma kurma şansımız varmıdır?

Aosp romlar daki uygulamalar pek iyi değil çünkü, kamera GCam olarak idare ediyoruz, galeri kötü, onun dışında MIUI deki güvenlik uygulaması da ara sıra temizlik için iyi olur

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Yok hocam Anlamadığım için soruyorum zaten :) Fakat anlasamda Ram yönetimi farklı bir olay onu biliyorum. Fakat bize günlük hayatta ne faydası olur onu merak ediyorum :) Daha hızlı Uygulama açılışı vb. Durumda mi faydasi olur?
Miui ve aosp tabanlı romları uzun süreler kullanıp karşılaştırdığınız zaman anlarsınız hocam ;)

Oyla:

ScoRPioN

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa Kandemir
Cihazım
Etab5 - Mi6
Konular
21
Aosp için uygulama önerir misiniz peki beyler? Saf android için güzel ve kullanışlı galeri uygulaması müzik çalar yada başka kullandığınız uygulamalsr

Oyla:

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Miui ve aosp tabanlı romları uzun süreler kullanıp karşılaştırdığınız zaman anlarsınız hocam ;)

Peki hocam o zaman Mi6da anlayamayacagim demektir :) Miui dan vazgeçmem çünkü :)

Oyla:
Üst Alt