Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Poros

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 pro
Meslek
Müzisyen
Konular
9
Evet arkadaşlar uzun süredir forum ekibi olarak düşündüğümüz bir kaç şey vardı.

Bunlardan bir tanesi site ana sayfasının çok sıradan kalması ve MIUI gibi müthiş arayüze sahip olan yazılıma yakışmaması konusuydu.

Bir kaç gündür benim ve Emre (cantara) hocamın uzun çalışmaları sonucu yeni temamızı sizlere duyurmaktan GURUR duyarız.

Tasarımın son değişiklik tarihi 24.11.2018

YENİ TASARIMA GÖZAT

Yeni temamız gelişmeye ve değişmeye gerçekten çok açık ve bundan sonraki süreçte yeni detaylar ve bilgiler eklenmeye devam edecek.....

• Peki siz yeni temamızı nasıl buldunuz?
    • Temamızın eksikleri var mı?
    • Temamızda şu da olsa güzel olur dediğiniz yada şurası eksik kalmış dediğiniz yerler var mı
Düşüncelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Ayrıca yorumları ile destek olan her üyemiz YENİ TASARIM madalyasını kazanacak

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Konu çok eski aslında... Ana sayfada görünce yeni bir tasarım geliştirildiğini sandım. :D

Yeri burası mı bilmiyorum ama "Gece Modu" hakkında naçizane bir fikir beyan etmek isterim. Gece modunda arka fonun simsiyah olması hem çerçeveleri görünmez hale getiriyor hem de yazıların çok parlak görünmesine sebep oluyor. YouTube, WhatsApp gibi uygulamaların koyu temalarında kullanılan hafif griye çalan siyah tonun kullanılması bence kullanışlılığı artıracaktır. Ayrıca, arka fonun simsiyah olması ile koyu olması arasında pil tüketimi açısından çok az fark olduğuna dair araştırmalar olduğunu da bir kenara not düşelim.

(Madalya istemiyorum, zaten var. (: )

oktyylmzx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Oktay
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Şuan ki tasarım oldukça güzel ve kullanışlı. Özellikle gece modu çok hoş.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Konu çok eski aslında... Ana sayfada görünce yeni bir tasarım geliştirildiğini sandım. :D

Yeri burası mı bilmiyorum ama "Gece Modu" hakkında naçizane bir fikir beyan etmek isterim. Gece modunda arka fonun simsiyah olması hem çerçeveleri görünmez hale getiriyor hem de yazıların çok parlak görünmesine sebep oluyor. YouTube, WhatsApp gibi uygulamaların koyu temalarında kullanılan hafif griye çalan siyah tonun kullanılması bence kullanışlılığı artıracaktır. Ayrıca, arka fonun simsiyah olması ile koyu olması arasında pil tüketimi açısından çok az fark olduğuna dair araştırmalar olduğunu da bir kenara not düşelim.

(Madalya istemiyorum, zaten var. (: )
Çarşamba günü yazdığım mesajdan sonra gece modu yeniden düzenlenmiş. Geri bildirimlerimize kıymet veren site yöneticimize burada teşekkürlerimi iletirim. :)

sedoman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
Mi9T
Konular
15
Hayırlı uğurlu olsun inşallah

amputebülent

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes Han
Cihazım
P9 Lite 2017
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Evet arkadaşlar uzun süredir forum ekibi olarak düşündüğümüz bir kaç şey vardı.

Bunlardan bir tanesi site ana sayfasının çok sıradan kalması ve MIUI gibi müthiş arayüze sahip olan yazılıma yakışmaması konusuydu.

Bir kaç gündür benim ve Emre (cantara) hocamın uzun çalışmaları sonucu yeni temamızı sizlere duyurmaktan GURUR duyarız.

Tasarımın son değişiklik tarihi 24.11.2018

YENİ TASARIMA GÖZAT

Yeni temamız gelişmeye ve değişmeye gerçekten çok açık ve bundan sonraki süreçte yeni detaylar ve bilgiler eklenmeye devam edecek.....

• Peki siz yeni temamızı nasıl buldunuz?
    • Temamızın eksikleri var mı?
    • Temamızda şu da olsa güzel olur dediğiniz yada şurası eksik kalmış dediğiniz yerler var mı
Düşüncelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Ayrıca yorumları ile destek olan her üyemiz YENİ TASARIM madalyasını kazanacak

forumun push bildirimleri için altta sürekli izin istiyor yazısının olması sinir bozucu

Üst Alt