Madalya MIUI Türkiye Yenilendi... Yorumunu Yap Madalya Kazan - 24.11.18

Fth110

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Evet arkadaşlar uzun süredir forum ekibi olarak düşündüğümüz bir kaç şey vardı.

Bunlardan bir tanesi site ana sayfasının çok sıradan kalması ve MIUI gibi müthiş arayüze sahip olan yazılıma yakışmaması konusuydu.

Bir kaç gündür benim ve Emre (cantara) hocamın uzun çalışmaları sonucu yeni temamızı sizlere duyurmaktan GURUR duyarız.

YENİ TASARIMA GÖZAT

Yeni temamız gelişmeye ve değişmeye gerçekten çok açık ve bundan sonraki süreçte yeni detaylar ve bilgiler eklenmeye devam edecek.....

• Peki siz yeni temamızı nasıl buldunuz?
    • Temamızın eksikleri var mı?
    • Temamızda şu da olsa güzel olur dediğiniz yada şurası eksik kalmış dediğiniz yerler var mı
Düşüncelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Ayrıca yorumları ile destek olan her üyemiz YENİ TASARIM madalyasını kazanacak
Emeginize saglik

Kurtuluş40

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kurtuluş
Cihazım
Xiaomi note 8
Konular
9
Yöneticilerin her gün kaç tane özel mesaj aldığını biliyor musunuz? Eğer bir sıkıntınız varsa forumda ya cevabı vardır ya da bir konu açarsınız bilen kişiler yanıtlar. Tek kişiye kalmaz, günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Özel bir konu ise derdinizi yazarsınız, sırası gelince cevaplanır. Sadece merhaba yazdıysanız, burası WhatsApp ya da benzeri bir sosyal mecra olmadığını bilmeniz gerekir. İsterseniz bana yazın bir bakalım.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu ne şiddet kardeş bende biliyorum çok mesaj aldıkalarını kendilerini tanıdım için yazdım beni bir çok telefon kullanıcısı tanır ve bilir nasıl bir kişilige sahip oldumu uslubumu kişiligimi ve bende iyi bilirim sosyal medya mecrası olmadını buranın. Yanlız siz uslubunuzu bozmuşsunuz bu cevbınızla biraz saygısızlık var sanki yazınızda. Ama olsun bir zamanlar yöneticilik yaptım için anlayış gösteririm.
Google yazın nikimi görebilirsiniz ve tanıyabilirsiniz neyse kolay gelsin siz degerli arkadaşlara...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bu ne şiddet kardeş bende biliyorum çok mesaj aldıkalarını kendilerini tanıdım için yazdım beni bir çok telefon kullanıcısı tanır ve bilir nasıl bir kişilige sahip oldumu uslubumu kişiligimi ve bende iyi bilirim sosyal medya mecrası olmadını buranın. Yanlız siz uslubunuzu bozmuşsunuz bu cevbınızla biraz saygısızlık var sanki yazınızda. Ama olsun bir zamanlar yöneticilik yaptım için anlayış gösteririm.
Google yazın nikimi görebilirsiniz ve tanıyabilirsiniz neyse kolay gelsin siz degerli arkadaşlara...
Şiddet derken hocam? Mesajımın neresinde şiddet gördünüz?
Ben sadece size yardımcı olmaya çalıştım. Arkadaşlar yoğun oldukları için ilgilenememişlerdir, cihazla ilgili bir durumsa foruma bakın, daha hızlı sorununuzu çözersiniz dedim. Özel birşey ise bir derdiniz varsa bana yazın çözümüne bakalım dedim. Sadece merhaba yazdıysanız kimsenin cevap veremeyeceğini hatırlatmak istedim. Madem biliyorsunuz buranın sosyal mecra olmadığını o zaman bu sitem niye?
Sizi de tanıyamadığım için özür dilerim. Başka ne diyeyim ki? Derdini söylemeyen derman bulamaz demiş atalarımız. Zorla yardımcı olacak halimiz yok.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Merhaba bu siteye yeni üye oldum..Eski halini bilmiyorum..Ancak bu haliylede bayağı görsellik olarak dikkat ve ilgi çekmektedir.İOS da 2007 den bu yana çeşitli forumlarda yönetıcılık yaptım.iPhone X son Apple cihazım oldu ve satıp Xiaomi Redmi Note 4 ile ANDROİD e geciş yaptım .Forumda içerikleri incelemeye başladım.oldukça başarılı gördüm.inşallah bu sistem dejeneri olmaz ve dahada ileriye götürülerek Yurtdışında da aranan forum haline gelir.Tim emeği geçen Yönetici ve üye arkadaşlara teşekkür ederim.Başarılarınız daim olsun...
Saygı ve sevgiler....

dokucan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi 8 Pro 8/128
Konular
1
2016dan beri buradayım nod~~ gmd1 miui rom için hep uğrardım... Ama şimdi xiaomi cihazım var

Smtkrks

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Redmi not4 x
Konular
3
Ellerinize sağlık

Syan40

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
20 Ocak 2018
Konular
22
Eski 4 ay onceki temaya gore cok guzel

Xee

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 6
Konular
8
Evet arkadaşlar uzun süredir forum ekibi olarak düşündüğümüz bir kaç şey vardı.

Bunlardan bir tanesi site ana sayfasının çok sıradan kalması ve MIUI gibi müthiş arayüze sahip olan yazılıma yakışmaması konusuydu.

Bir kaç gündür benim ve Emre (cantara) hocamın uzun çalışmaları sonucu yeni temamızı sizlere duyurmaktan GURUR duyarız.

YENİ TASARIMA GÖZAT

Yeni temamız gelişmeye ve değişmeye gerçekten çok açık ve bundan sonraki süreçte yeni detaylar ve bilgiler eklenmeye devam edecek.....

• Peki siz yeni temamızı nasıl buldunuz?
    • Temamızın eksikleri var mı?
    • Temamızda şu da olsa güzel olur dediğiniz yada şurası eksik kalmış dediğiniz yerler var mı
Düşüncelerinizi sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Ayrıca yorumları ile destek olan her üyemiz YENİ TASARIM madalyasını kazanacak
Gayet guzel olmus ellerinize saglik

Üst Alt