MIUI Türkiye RESMİ Fan Sitesi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Cvp: MIUI Türkiye RESMİ Fan Sitesi

'caps1ock' pid='305' dateline='1399385649'' Alıntı:
Bi aralar omnia i 900 vardı bende (hala evde var :) ) o zaman dh dan ayrılık omniatürk.com a geçmişti millet mükemmel bi ortamdı ve çok iyi işler yapıldı orada romlar uygulamalar canlı destek felan ortam çok iyidi.İnşallah burasıda öyle olur (: ama önce xiaomi gelmeli

İnşallah hocam, tüm MIUI kullanıcıları aynı platformda toplanabilirsek eminim ki kocaman bir aile olacağız, ortamı hep beaber oluşturacağız. O nedenle ben herhangi bir sorun çıkacağına ihtimal vermiyorum, inanıyorum ki her şey çok güzel olacak. :) Hoşgeldiniz.

caps1ock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

'cantara' pid='307' dateline='1399386097'' Alıntı:
Bi aralar omnia i 900 vardı bende (hala evde var :) ) o zaman dh dan ayrılık omniatürk.com a geçmişti millet mükemmel bi ortamdı ve çok iyi işler yapıldı orada romlar uygulamalar canlı destek felan ortam çok iyidi.İnşallah burasıda öyle olur (: ama önce xiaomi gelmeli

İnşallah hocam, tüm MIUI kullanıcıları aynı platformda toplanabilirsek eminim ki kocaman bir aile olacağız, ortamı hep beaber oluşturacağız. O nedenle ben herhangi bir sorun çıkacağına ihtimal vermiyorum, inanıyorum ki her şey çok güzel olacak. :) Hoşgeldiniz.

dh da xiaomi ana konusu var 20 sayfa oradakileride buraya çekerseniz iyi olur 20-30 kişi var ordada

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28

birde konulardaki resimlere max ibaresi koyarsanız iyi olur. Yani resim ne kadar büyük olursa olsun max boyutu forum  alanı kadar olmalı resimler bazen gereksiz büyük çıkıyor bu nedenle :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

'caps1ock' pid='308' dateline='1399386197'' Alıntı:
'cantara' pid='307' dateline='1399386097'' Alıntı:

dh da xiaomi ana konusu var 20 sayfa oradakileride buraya çekerseniz iyi olur 20-30 kişi var ordada

Şimdi oraya da mesaj yazdım hocam, umarım onlar da gelirler :)

'xoser' pid='312' dateline='1399386511'' Alıntı:
birde konulardaki resimlere max ibaresi koyarsanız iyi olur. Yani resim ne kadar büyük olursa olsun max boyutu forum  alanı kadar olmalı resimler bazen gereksiz büyük çıkıyor bu nedenle :)

Evet hocam bugün bu duyuruyu yazarken fark ettim. Forum düzeniyle ilgilenen arkadaşımız
bu akşam düzeltecek. Henüz forumumuz çok yeni, mutlaka hatalar vardır. Gördüğünüz eksiklikleri bildirirseniz hep birlikte forumumuzu daha iyi yerlere taşıyabiliriz.

caps1ock

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
0

Forumun tasarımı güzel.Sade ve şık

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

'caps1ock' pid='322' dateline='1399392516'' Alıntı:
Forumun tasarımı güzel.Sade ve şık

Teşekkürler hocam. Mümkün olduğu kadar MIUI tarzına yakın olsun istedik. Sade ve şık dediğinize göre bir miktar başarmışız demek ki :)

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28

Site zenmate ile açılıyor ipleri banlamış olabilir  :)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427

'xoser' pid='325' dateline='1399394445'' Alıntı:
Site zenmate ile açılıyor ipleri banlamış olabilir  :)

Hocam aynı şey benim de aklıma geldi - malum Türkiye'de yaşıyoruz- ve zenmate'i kapatıp DNS'leri sıfırladım ama bende hala giriyor. Hatta daha önce hiç siteye girilmemiş bir bilgisayardan farklı modemle denedim, yine sorun yok. Belki sunucumuzun DNS yönlendirmeleriyle ilgili bir sıkıntı vardır. şimdi onları kontrol ediyoruz.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.187

Arkadaşlar inşallah bu gece bir çok sorunu çözecem elimden geleni yapıyorum kusura bakmayın.

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28

problemin siteden değil. subdomain ynai alt alan adıyla alakalı olduğu görülüyor ama bilmiyorum bakmak gerek. 

Üst Alt