Sohbet MIUI Türkiye Doğum Günü Kutlaması - Haziran 2020

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Değerli MIUI Türkiye ailesi,

Bildiğiniz üzere forumun aktif üyeleri olarak aramızdaki etkileşimi artırmak için tatlı bir sorumluluk üstlenmiş idim ve hocalarimin doğum gününü kutlamak için her ay bir konu açmak üzere edit yaparak doğum günü kutlamaya basladim. Normalde dün açmayı düşünüyordum fakat bugün cok değerli bir hocamızın doğum günü olduğunu ogrendim ve bugün 2 kutlama yaparak açmak istedim. :) (07.06.20)

1- Monalte (06.06.20)
Değerli Sabri Hocam, tanışalı uzun bir süre olmasa da verdiğiniz tüm emeklere teşekkür ederek forum nezdinde de sevdiklerinizle huzur, mutluluk dolu sağlıklı nice yıllar dilerim. Doğum gününüz tekrar kutlu olsun :)

2- DOBERDEN (07.06.20)
Değerli büyüğüm, kıymetli hocam. Bazı insanlar yaş alarak yaşlanır, bazı insanlar yaş vererek gençleşir. Artan tek şey nüfus kaydındaki yaş olur. Tesadüfen sohbet köşesinde doğum gününüzü öğrenen küçüğünüz olarak genclesmenizin 17. yaşını kutlamaktan mutluluk duyarım. Sağlık, sıhhat, mutluluk, sevgi dolu, bol teknoloji, bol güncellemeli yıllar dilerim. :$

3- cemtoksal (12.06.20)
Listeye erişimi kaybettiğim için 3 gün gecikmeli olarak kutlamamdan dolayı affınıza sığınır, sevdikleriniz ile sağlıklı mutlu nice yıllar dilerim.

4- Kazgangap (15.06.20)
Yorumları ile bazen günüme nese katan bazen de beynimi yakan değerli hocam. Doğum gününüz kutlu olsun, nice mutlu yıllar.

5- mi5sumut55 (20.06.2020)
çok fazla tanışık olmasak da her insanın varlığı sevdikleri için bir armağandır. Sevdikleriniz ile sağlıklı ve mutlu yıllar dilerim hocam. Doğum gününüz kutlu olsun.

6- MustafaKAYA (25.06.2020)
Bu yaşınız size bol sağlık, teknoloji, mutluluk, huzur getirsin. Gönlünüzden geçtiği gibi bir yıl olması dileğiyle. Doğum gününüz kutlu olsun

7- nosteamv1 (28.06.2020)
Değerli Şevket hocam, doğum gününüz kutlu olsun. Sevdiklerinizle sağlıklı bir yıl, askerliğinizde de biriktirecek güzel anılar olmasını diliyorum. Allah sağlıklı seneler ve hayırlı tezkereler nasip etsin.:))​

Son düzenleme:

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27

Bildiğiniz üzere forumun aktif üyeleri olarak aramızdaki etkileşimi artırmak için tatlı bir sorumluluk üstlenmiş idim ve hocalarimin doğum gününü kutlamak için her ay bir konu açmak üzere edit yaparak doğum günü kutlamaya basladim. Normalde dün açmayı düşünüyordum fakat bugün cok değerli bir hocamızın doğum günü olduğunu ogrendim ve bugün 2 kutlama yaparak açmak istedim. :) (07.06.20)

1- Monalte (06.06.20)
Değerli Sabri Hocam, tanışalı uzun bir süre olmasa da verdiğiniz tüm emeklere teşekkür ederek forum nezdinde de sevdiklerinizle huzur, mutluluk dolu sağlıklı nice yıllar dilerim. Doğum gününüz tekrar kutlu olsun :)

2- DOBERDEN (07.06.20)
Değerli büyüğüm, kıymetli hocam. Bazı insanlar yaş alarak yaşlanır, bazı insanlar yaş vererek gençleşir. Artan tek şey nüfus kaydındaki yaş olur. Tesadüfen sohbet köşesinde doğum gününüzü öğrenen küçüğünüz olarak genclesmenizin 17. yaşını kutlamaktan mutluluk duyarım. Sağlık, sıhhat, mutluluk, sevgi dolu, bol teknoloji, bol güncellemeli yıllar dilerim. :$
Çok teşekkürler..Allah sizlere de sağlıklı,huzurlu,başarılı ve güzelliklerin yok olmadığı yaşam yılları nasip etsin İnşallah ....

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28

1- Monalte (06.06.20)

2- DOBERDEN (07.06.20)
Monalte hocam ve DOBERDEN hocam ikinizinde doğumgünü kutlu olsun. Nice mutlu senelere :)

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9

Dobroutro

Premium Üye
Premium Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dobroutro
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Akademisyen
Konular
27
Monalte hocam ve DOBERDEN hocam ikinizinde doğumgünü kutlu olsun. Nice mutlu senelere :)
Çok teşekkürler hocam...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Monalte ve DOBERDEN Hocalarımın yaş gününü kutlar, nice sağlıklı seneler dilerim.
Çok teşekkürler Hocam..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Monalte ve DOBERDEN Hocalarımın yaş gününü kutlar, nice sağlıklı seneler dilerim.
Çok teşekkürler Hocam..

Üst Alt