Sohbet Miui Türkiye Ailesinin Özçekim Paylaşımı

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
Arkadaşlar ilk öncelikle herkese yeni yılda sağlık, mutluluk, huzur ve barış diliyorum. Uzun zamandır bu konuyu açmayı planlıyordum. Bu konu için ilk önce forum yetkililerinden izin almam gerektiğini düşünüyorum. Sayın cantara Skorpi chatin_62 Zenex Ottoman HiddeNKinG Escobar1945 ve şuan adını hatırlayamadığım diğer yönetici grubundan izin isteyerek grubumuzda bulunan akadaşlarımız özçekim fotoğraflarını paylaşarak bir nevi gıyabında tanışma faslı olabileceğini düşünüyorum.

Geçen sene Miui Türkiye ailesinin düzenlediği İstanbul'da ki tanışma ve kaynaşma faslına çok istememe rağmen katılamadım. Daha sonra yayınlanan resimlerde gruptan olduğunu düşündüğüm bir çok kişinin resmini gördün fakat kim hangi kullanıcı bilemediğim için o zamandan kalma bir merak vardı içimde. Ve en sonunda bu konuyu açmaya karar verdim.

İzniniz olursa herkes özçekim paylaşıp bir nevi merakımızı gidermiş olabileceğimizi düşünüyorum. İyi forumlar...

mi5sumut55

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
umut
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
12
Hocam ben öncelikle grup yetkililerinin özçekimlerini merak ediyorum. Örneğin siz :)

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
Hocam ben öncelikle grup yetkililerinin özçekimlerini merak ediyorum. Örneğin siz :)
O kadar merak ediyorsunuz ve konu açıyorsunuz bir selfie çekip buraya atarak davet edebilirdiniz. Bu şekilde biraz garip olmuş

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Açıkçası şimdiye kadar önkamera testi haricinde hiç özçekim yapmadım ve neden biri kendi fotoğrafını çeker anlamış değilim :) Ancak beni merak ediyorsanız buluşma fotoğraflarımızda bol bol görebilirsiniz. :)

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
Açıkçası şimdiye kadar önkamera testi haricinde hiç özçekim yapmadım ve neden biri kendi fotoğrafını çeker anlamış değilim :) Ancak beni merak ediyorsanız buluşma fotoğraflarımızda bol bol görebilirsiniz. :)
Hocam her sene buluşma oluyormu hangi şehirde oluyor?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Hocam her sene buluşma oluyormu hangi şehirde oluyor?

2016 ankara, 2017 ve 2018 istanbul'da yapmıştık hocam. Bu sene de yaparız büyük ihtimalle ancak henüz şehir ve tarih belli değil.

bakivrd44

Offline bir Xiaomici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
32
2016 ankara, 2017 ve 2018 istanbul'da yapmıştık hocam. Bu sene de yaparız büyük ihtimalle ancak henüz şehir ve tarih belli değil.
Tamam hocam istanbul olursa geliriz inşallah

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam büyük buluşmamızda ki fotoğraflarda yavaş yavaş tarama özürlü olmaya yakın biri var o ben oluyorum avatar resmim aldatmasın seni
Selametle

Üst Alt