Tema Miui TR CM10 bootanimation

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
yaptım mi 9 se de denedim çalışıyor. diğer telefonları bilmiyorum deneyip geribildirim bırakan olmadı. rom vs.. çok değiştirdiğim için aktif olarak kullanamıyorum :) birde uygulaması belki karmaşık geliyodur açıkcası pratik bi yöntem değil deneyen olmayınca bende uğraşmadım sonradan :D

edit: KaizenTR denemişti. cihazına baktım farklı galiba mi9se değil
Ben denedim ama yanlış dosyayı indirmisim, cynagenmod olan çalıştı, bence konuyu biraz düzenleyin hocam neyin ne olduğu tam belli olsun

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Ben denedim ama yanlış dosyayı indirmisim, cynagenmod olan çalıştı, bence konuyu biraz düzenleyin hocam neyin ne olduğu tam belli olsun
yarın yada cumartesi düzenleyim o zaman. hatta birde ilk mesajda belirttiğim şunuda yapabilirim dediğimide yapayım iki çeşit olsun. dosyalarını felan silmedim zaten tekrar dönersem diye. Birinciyi yani avatarımdaki gibi olanında orta kısmını biraz küçültebilirim birde, belki daha hoş durur.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
yarın yada cumartesi düzenleyim o zaman. hatta birde ilk mesajda belirttiğim şunuda yapabilirim dediğimide yapayım iki çeşit olsun. dosyalarını felan silmedim zaten tekrar dönersem diye. Birinciyi yani avatarımdaki gibi olanında orta kısmını biraz küçültebilirim birde, belki daha hoş durur.
Avatarindakini de denedim hocam çalışıyor, güzel olmuş ellerine sağlık, yapacağım dediğini de mutlaka yap güzel birşeye benziyor, ilk ben denerim yaptığında beni etiketleyip haber ver yeter denek olurum :D

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Avatarindakini de denedim hocam çalışıyor, güzel olmuş ellerine sağlık, yapacağım dediğini de mutlaka yap güzel birşeye benziyor, ilk ben denerim yaptığında beni etiketleyip haber ver yeter denek olurum :D
tmmdr :) cumartesi işim çıkmaz ise yapayım

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8