Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Gençlik selam. Mirom İnternet kopmasından gına geldi. Nasıl bu rom tavsiye eder misiniz?

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Bu sabah itibariyle yükledim şimdilik iyi tek çalışmayan uygulama kasası Google da açılmıyor kullanan arkadaşlar bir bakarmı acaba
Edit: Google tarayıcıyı kurunca düzeldi çalışıyor

Son düzenleme:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Arkadaşlar merhaba. Bu romu kurdum ama temayı hiç begenmedigim için başka tema yüklüyorum.uyumluluk hatası vermemesine rağmen simgeler değişmiyor. Ayrıca ana ekran tuşu menüde veya uygulama içindeyken ilk basmada çalışmıyor ikinci kez basman gerekiyor. GPS tuşu "sadece telefon" modunda çalışıyor. "Yüksek doğruluk modu çalışmıyor. İlk iki dk da bunları fark ettim.

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Arkadaşlar merhaba. Bu romu kurdum ama temayı hiç begenmedigim için başka tema yüklüyorum.uyumluluk hatası vermemesine rağmen simgeler değişmiyor. Ayrıca ana ekran tuşu menüde veya uygulama içindeyken ilk basmada çalışmıyor ikinci kez basman gerekiyor. GPS tuşu "sadece telefon" modunda çalışıyor. "Yüksek doğruluk modu çalışmıyor. İlk iki dk da bunları fark ettim.
Haklısınız hocam gps sadece cihaz da çalışıyor hatta pil tasarrufa alınca kapanıyor bende temada bir sorun yok mtz içe aktar yaptım kullanıyorum

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Güncellemede de yine format data yapacağız mı yoksa indirip twrp den flashlayacağız mı daha önce yapan arkadaşlar bilgi verir misiniz

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Güncellemede de yine format data yapacağız mı yoksa indirip twrp den flashlayacağız mı daha önce yapan arkadaşlar bilgi verir misiniz
Güncelleme de format data ya gerek yok ama temiz kurulum her zaman için daha iyidir.

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Hocam iyi akşamlar bu gün mi 6 ya hakan hocanın MIUITR romunu güncelledim şimdi açıp kapatırken mi ekranında unlocked yazısı çıkmıyor TWRP yüklü magisk 19.3 yüklü çalışıyor sebebi ne olabilir.

tuncaykilinc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tuncay
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
11
Hocam iyi akşamlar bu gün mi 6 ya hakan hocanın MIUITR romunu güncelledim şimdi açıp kapatırken mi ekranında unlocked yazısı çıkmıyor TWRP yüklü magisk 19.3 yüklü çalışıyor sebebi ne olabilir.
MIUITR telegram grubuna katılıp oradan ,geliştirici hakan hocaya sorabilirsiniz. Nedenini bilemeyeceğim.

Üst Alt