Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

aresbilir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
redmi note8 pro
Meslek
Memur
Konular
4
Üstadım forumu tam okuyamadım. İndirme linklerinde mi note 3 linkinde sorun mu var. Mi note 3 için nerden indirrim. 9.7.25 sürüm heralde???

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onur.ure.22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
OnuR
Cihazım
GM Discovery
Konular
1
Hemen denemek istiyorum ama indirme linkinı bulamadım mi 6 için

quity

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gh
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Mesajlar kısmına girildiğinde hata alıyorum uygulamadan atıyor,aynı sorunla karşılan var mı

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Uzun zamandır bu konu takibimdeydi. Güncellendiği de iyi olmuş. Konu ile alakalı yorumları okudum ama pek tatmin olduğum söylenemez.
Ben fanatik bir eu romcu olarak bir çok custom rom deneme teşebbüsümden, kullandığım romdan daha iyi olmadığı gerekçesiyle vazgeçtim. Öyle sürekli rom değiştirme sevdalısı falan da değilim. Fakat en azından bizden biri tarafından geliştirildiği için ilgimi çekmiyor da değil.
Eu romla kıyaslamak gerekirse Miuitr nin artıları yada eksileri nelerdir, bir Mi6 uzmanı haqanguven hocam detaylı bir açıklama yapabilirse çok makbule geçerdi doğrusu.
Saygılarımla...

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Uzun zamandır bu konu takibimdeydi. Güncellendiği de iyi olmuş. Konu ile alakalı yorumları okudum ama pek tatmin olduğum söylenemez.
Ben fanatik bir eu romcu olarak bir çok custom rom deneme teşebbüsümden, kullandığım romdan daha iyi olmadığı gerekçesiyle vazgeçtim. Öyle sürekli rom değiştirme sevdalısı falan da değilim. Fakat en azından bizden biri tarafından geliştirildiği için ilgimi çekmiyor da değil.
Eu romla kıyaslamak gerekirse Miuitr nin artıları yada eksileri nelerdir, bir Mi6 uzmanı haqanguven hocam detaylı bir açıklama yapabilirse çok makbule geçerdi doğrusu.
Saygılarımla...
Henüz daha yapım aşamasında. Eski MIUITR modlarının çoğu yok bunda. Hataları görmek için paylaşılmış bir sürümdür. Eklenen özellikleri ana başlıktaki MIUITR sitesinde mevcuttur.

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
Henüz daha yapım aşamasında. Eski MIUITR modlarının çoğu yok bunda. Hataları görmek için paylaşılmış bir sürümdür. Eklenen özellikleri ana başlıktaki MIUITR sitesinde mevcuttur.
Cevabınız için teşekkür ederim. Galiba hevesi kursağında kalmak diye buna deniyor. Biz eu beta nın mükemmeliyetine alışmışız ya,
sözlerinizden anladığım kadarıyla benim gibi bir kullanıcının galiba hiç bulaşmaması gerekiyor.

quity

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Gh
Cihazım
Mi 6
Konular
1
mesaj kısmındaki hatayı hakan hocam halletmiş güncellemeyle,tekrardan eline emeğine sağlık hocam

Üst Alt