Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
TAMAMDIR . teşekkürler. titanium backupı araştırdım ve işimi görecektir. Ama ilk önce root atmam gerekiyor :D

Magisk Manager ile Root'u halledebilirsiniz.
Öncelik olarak .apk kurmanız ve .zip'i flash'lamanız yeterli eğer kasma ve ya donma yaparsa Magisk'in güncellemesini Beta'ya almanız yeterli olacaktır (:

mertss23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
mi5
Konular
0
Magisk Manager ile Root'u halledebilirsiniz.
Öncelik olarak .apk kurmanız ve .zip'i flash'lamanız yeterli eğer kasma ve ya donma yaparsa Magisk'in güncellemesini Beta'ya almanız yeterli olacaktır (:
İnternetten kısa bir araştırma ile magiski de flashladım. Yönlendirdiğiniz için ve bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ediyorum :)

sahdalaman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Doğan Can
Cihazım
Mi 5
Konular
5
Bir uygulama düzenlemede hata alıyorum o yüzden kimi yerler ingilizce. İleride o sorunuda halledeceğim

主页上的链接是完整版本

Hocam sanal tuşlarla ilgili yazdığınız kısıma değinmek istiyorum; Sanal tuşlar gizleniyor zaten romda. Şuan en son sürümü kullanıyorum. Bende bugün sizin kullanmakta olduğunuz sürümden geçiş yaptım. Sanal tuşların kalması gibi bir şey
Gerçekten gurur verici... Hakan hocam en azından şöyle bir modifikasyon yapabilirmisiniz. Boot animasyonundaki renkli mi logosu gerçekten inanılmaz güzel olmuş sizin imzanız gibi. Ama sonrasındaki Miui TR rom yazısı olmasaymış öyle efsane olacaktı. :( operatör simgeleri solda ve sinyal çubukları sanki zeminin üzerinde yapıştırılmış gibi sevimsiz ve hatta yamuk duruyor izlenimi uyandırdı.?? şöyle bir opsiyon olsa rom kurulduktan sonra boot animasyon ve sanal navigasyon tuşlarını düzenleme gibi bir seçenek olsa. sanal tuşlarda kalkarsa daha rahat bir kullanım deneyimi sunacak. İnsanların istekleri bitmez ben bu konuda biraz takıntılıyım. :) Bu söylediklerim üzerinde değişiklik yaparsanız çok mutlu olurum. Sırf bu iki nokta için romu kaldırmak zorunda kaldım kusura bakmayın :)

Hocam sanal tuşlarla ilgili yazdığınız kısıma değinmek istiyorum; Sanal tuşlar gizleniyor zaten romda. Şuan en son sürümü kullanıyorum. Sanal tuşların kalması gibi bir şey söz konusu değil.

Leopardll

Altayturk
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
mi yazısında kaldı açılırken ...

agitsonkurt

Dolandırıcıdır Güvenmeyiniz
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Agit sonkurt
Cihazım
Redmi Note4x
Konular
34
hocam redmi note 4x (mido) gelsin lütfen

sismantolga

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Ş.
Cihazım
Mi6
Konular
2
xiaomi eu 8.6.21 kurdum türkçe sorunu var ama her şeyi kurup kaldırmak çok sıkıntı olduğu için denemeye cesaret edemiyorum. Bir fark var mıdır? Kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi acaba?

Üst Alt