Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

Yasinakoz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6
Konular
13
Hakan hocam yeni sürümde neler değişti

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
haqanguven hocam emeğine sağlık özellikle boot animasyonu efsane olmuş. Benim tek sıkıntım şu oldu ben miui 9 ile gelen limitless temasına bayılıyorum suan bu alttan aero ışığını sevemedim.
Geri bildirim için teşekkürler. Önerinizi düşüneceğim

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Türkçeleştirme ve renk cümbüşü harika. Yalnız Hakan hocam açılıştaki mi animasyonunu orjinali ile aynı yaprsanız naçizane daha etkili olacak. Ve şarj takılı olduğundaki ekran ibareleri ingilizce bilginize.
Bir uygulama düzenlemede hata alıyorum o yüzden kimi yerler ingilizce. İleride o sorunuda halledeceğim

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Türkçeleştirme ve renk cümbüşü harika. Yalnız Hakan hocam açılıştaki mi animasyonunu orjinali ile aynı yaprsanız naçizane daha etkili olacak. Ve şarj takılı olduğundaki ekran ibareleri ingilizce bilginize.
Bir uygulama düzenlemede hata alıyorum o yüzden kimi yerler ingilizce. İleride o sorunuda halledeceğim
我想知道这个屏幕圆角是怎么做的,我想学习一下!还有这个更新是通过什么来更新的,想长期更新你的ROM
[doublepost=1529792275,1529792035][/doublepost]完整版链接有吗?想下载完整版使用
主页上的链接是完整版本

spacemedia

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilhan
Cihazım
oneplus 6t
Meslek
uzman teknisyen
Konular
32

主页上的链接是完整版本

Gerçekten gurur verici... Hakan hocam en azından şöyle bir modifikasyon yapabilirmisiniz. Boot animasyonundaki renkli mi logosu gerçekten inanılmaz güzel olmuş sizin imzanız gibi. Ama sonrasındaki Miui TR rom yazısı olmasaymış öyle efsane olacaktı. :( operatör simgeleri solda ve sinyal çubukları sanki zeminin üzerinde yapıştırılmış gibi sevimsiz ve hatta yamuk duruyor izlenimi uyandırdı.?? şöyle bir opsiyon olsa rom kurulduktan sonra boot animasyon ve sanal navigasyon tuşlarını düzenleme gibi bir seçenek olsa. sanal tuşlarda kalkarsa daha rahat bir kullanım deneyimi sunacak. İnsanların istekleri bitmez ben bu konuda biraz takıntılıyım. :) Bu söylediklerim üzerinde değişiklik yaparsanız çok mutlu olurum. Sırf bu iki nokta için romu kaldırmak zorunda kaldım kusura bakmayın :)

Son düzenleme:

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
Merhaba mevcut rom üzerine kuracam twrp de hangi işlemleri uygulayacağım ?

Mevcut Rom derken galiba TR Rom'dan bahsediyorsunuz.
Fakat tavsiye kurulum olarak; öncelik Format Data yapmanız ve ardından Recovery'i tekrardan başlatıp, Rom'u kurmanız. Çünkü sorunsuz kullanmanızı diliyoruz (:

mertss23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
mi5
Konular
0
Mevcut Rom derken galiba TR Rom'dan bahsediyorsunuz.
Fakat tavsiye kurulum olarak; öncelik Format Data yapmanız ve ardından Recovery'i tekrardan başlatıp, Rom'u kurmanız. Çünkü sorunsuz kullanmanızı diliyoruz (:
MIUI 10 8.6.10 sürümüm Biliyorum normalde öyle yapıyordum da . Sürekli sistem güncellemesi oluyor hakan bey tarafından bende en güncelini kullanmak istiyorum. Fakat temiz rom işlemi yapınca mevcut herşey siliniyor uygulamalar vs. Uygulamalar gitmemesi için ne yapabilirim teşekkürler :)

PURE

PORTAKAL
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi 9T - DaVinci
Meslek
Tekniker
Konular
87
MIUI 10 8.6.10 sürümüm Biliyorum normalde öyle yapıyordum da . Sürekli sistem güncellemesi oluyor hakan bey tarafından bende en güncelini kullanmak istiyorum. Fakat temiz rom işlemi yapınca mevcut herşey siliniyor uygulamalar vs. Uygulamalar gitmemesi için ne yapabilirim teşekkürler :)

Hocam size tavsiyem "Format Data" yapmanız, fakat 4 Wipe yapıp da kurabilirsiniz ama sağlıklı olmaz. İsterseniz deneyin, derim...
Titanium Backup ile uygulamalarınızın yedeğini alın, sadece Miui uygulamaları ve arayüzünü ayarlamakla uğraşırsınız.

mertss23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Mert
Cihazım
mi5
Konular
0
Hocam size tavsiyem "Format Data" yapmanız, fakat 4 Wipe yapıp da kurabilirsiniz ama sağlıklı olmaz. İsterseniz deneyin, derim...
Titanium Backup ile uygulamalarınızın yedeğini alın, sadece Miui uygulamaları ve arayüzünü ayarlamakla uğraşırsınız.
TAMAMDIR . teşekkürler. titanium backupı araştırdım ve işimi görecektir. Ama ilk önce root atmam gerekiyor :D

Üst Alt