Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

Miui TR Rom'u Beğendiniz mi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Hocam miui 10 tanıtım 31 mayıs dendi yayınlanması ne gibi olur acaba bayadır güncelleme alamadık, alışınca tabi herhafta güncellemeye :)

spawn5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
lg g2
Konular
0
mia1 e de geleydi iyiydi :)))

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Hocam birde.mıuıprodakı çift tıklamayla ekranı uyutma.ozellıgını ekleyebılırmısınız ilerideki güncellemede?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Hocam miui 10 tanıtım 31 mayıs dendi yayınlanması ne gibi olur acaba bayadır güncelleme alamadık, alışınca tabi herhafta güncellemeye :)

Hocam birde.mıuıprodakı çift tıklamayla ekranı uyutma.ozellıgını ekleyebılırmısınız ilerideki güncellemede?

31 mayısta Çin Rom'u yayınlanacak. Şuan Global alt yapısındayız. Haliyle Çin alt yapısına geçeceğiz. Tabiki de 31 mayıstan itibaren güncelleme çalışmalarına başlayıp bittiği an yayınlayacağız. Nasıl bir sistemle karşılaşacağım şuan belirsiz. Sorunsuzca Rom'u oluşturduğum ve günlük kullanıma uygun getirdiğim an yayınlayacağım. Güncellemeler durmasaydı pro rom un modlarının çalışmasına yarayan bağımsız ayarları eklemiştim. Yani oradaki istediğimiz modu ekleyebilirdik. Miui10 ile uyumlu hale getirdiğimiz zaman çift tıkla uyutma özelliğini ekleriz inşallah.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
mia1 e de geleydi iyiydi :)))
Mia1 Ham Android alt yapısında. Portlamaya kalksak cihaz gerekli. Portlanan romları düzenlesek yine cihaz gerekli. O yüzden mia1 için birşey diyemiyorum

zalu8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Computer Engineer
Konular
0
Merhaba,
Mi 5s Plus için de ihtimal var mı acaba?

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
31 mayısta Çin Rom'u yayınlanacak. Şuan Global alt yapısındayız. Haliyle Çin alt yapısına geçeceğiz. Tabiki de 31 mayıstan itibaren güncelleme çalışmalarına başlayıp bittiği an yayınlayacağız. Nasıl bir sistemle karşılaşacağım şuan belirsiz. Sorunsuzca Rom'u oluşturduğum ve günlük kullanıma uygun getirdiğim an yayınlayacağım. Güncellemeler durmasaydı pro rom un modlarının çalışmasına yarayan bağımsız ayarları eklemiştim. Yani oradaki istediğimiz modu ekleyebilirdik. Miui10 ile uyumlu hale getirdiğimiz zaman çift tıkla uyutma özelliğini ekleriz inşallah.

Yani Face Unlock özelliği de gelebilir mi hocam o zaman :)

Umarım China Beta da yeni Notification Shade de gelir Miui 10da da, Global Beta ya mahrum kalmayız hocam.
[doublepost=1527426447,1527426388][/doublepost]
Tüm Android8 ve üstü cihazlara destek vereceğim

Birde hocam Mix 2 İçin Miui 10 Kapali Beta sini inceleme şansınız oldu mu? Çok fark varmi yapısal olarak Miui 9a göre? (sizin gibi geliştiriciler için yani)

Üst Alt