Yardım Miui tema Çince oldu yükleme yapmıyor

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
Merhaba saygıdeğer ustadlar.
Telefonumun kilidini açıp 9.2.2.0 yükledim. Tema bolumunden bir kac tema indirdim kullanmaya basladim biranda ne olduysa tema bölümü Çince oldu ve hic bir tema yukleyemiyorum. Ve bu olaydan sonra sarjim inanilmaz sekilde hızlı düşmeye başladı. İkinci alana geçtim orda normaldi ordan tema yukleyince düzeldi ama sonra temaları denerken tekrar Çince oldu ve artık düzelmiyor Yeni temada yukleyemiyorum ve sarjimda erken bitmeye başladı. Yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-06-25-12-09-17-500_com.android.thememanager.png
    Screenshot_2018-06-25-12-09-17-500_com.android.thememanager.png
    427,4 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2018-06-25-12-05-24-760_com.android.thememanager.png
    Screenshot_2018-06-25-12-05-24-760_com.android.thememanager.png
    1,1 MB · Görüntüleme: 13

yavuz_08

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yavuz
Cihazım
mi6
Konular
5
Telefonumun kilidini açıp 9.2.2.0 yükledim. Tema bolumunden bir kac tema indirdim kullanmaya basladim biranda ne olduysa tema bölümü Çince oldu ve hic bir tema yukleyemiyorum. Ve bu olaydan sonra sarjim inanilmaz sekilde hızlı düşmeye başladı. İkinci alana geçtim orda normaldi ordan tema yukleyince düzeldi ama sonra temaları denerken tekrar Çince oldu ve artık düzelmiyor Yeni temada yukleyemiyorum ve sarjimda erken bitmeye başladı. Yardımcı olursanız çok sevinirim Şimdiden teşekkür ederim
Yardımcı olurmusunuz, sarjim çok hızlı tükeniyor nasıl düzeltebilirim?

Oyla:

Bushido43

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 5S
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Ayarlar/ek ayarlar bölümünden bölgeyi Türkiye yapın :)

Oyla:
Üst Alt