Mod Miui System Launcher Mod Kashi

TheCold75

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz Işık
Cihazım
Poco F2 Pro
Konular
2
Uygulamaların kendi widgetlarını görmek için bir yol var mı acaba örneğin MGM metroloji uygulamasının widgetlarını göremiyorum.

petrolcu64

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Redmi Note 12 P
Konular
1
Hocam çok teşekkürler. Sorunu sayende çözdüm.Customiuizer14 sistem başlatıcı tikini kaldırınca son uygulamalar kısmı çalışmaya başladı.Bu modu kullandığınızda Cemiuiler'de komple silin Cemiuiler'de sistem başlatıcı kapansa bile birşekilde etkileyip aşırı pil tüketmesine sebep oluyor. Customiuizer14 ile sistem başlatıcı hariç diğer özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Şuan birtek yeni widgetler dolayısıyla pet widgetleri çalışmıyor ama önemli değil. Muhtemelen Customiuizer komple kaldırmak gerekecek bunun için. Kullanmadığımdan dokunmadım.

Öte yandan pet widgetleri uygulama kasasına değilde ana sayfaya eklemek isterseniz ldposed modülünü hepten kaldırmanız gerekiyor .Miui 14 ile %100 uyumlu değil ldposed. Daha modülü yükler yüklemez başlatıcıya eklenen pet hayvanları kayboluyor .Uygulama kasasındakiler sorunsuz çalışıyor

Eski widgetler de herhangi sıkıntı yok
problemi çözdüğüne sevindim hocam.o zaman devamke:)

iLK3R!

Premium Üye
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
- łŁКΞЯ -
Cihazım
Mi9T
Konular
102
Eğer android 12 ise hocam ekte verdiğim dosya ile R/W yapabilirsiniz. Kurulumu recovery ile yapacaksınız ben stoc MIUI 13 ID sürümüne 2 kere yaptım sorun olmadı zaten dosyayı da forum üzerinden aldım.
Android13 hocam sorun olur mu ? Bu sürüm diğerine göre daha stabil çalışıyor sorun çıkarmayabilir mm~~

Nurullahkyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Mi9t
Konular
5
Dediğiniz tüm adımları uyguladım fakat değişim olmadı yardımcı olur musunuz?

Üst Alt