Mod Miui System Launcher Mod Kashi

bianconero

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mister
Cihazım
Mi10T Pro
Konular
9
title margin ayarı oluyor bazı modlarda. mesela simgeleri büyütünce yazılar simgenin içine giriyor. title margin değerini ayarlayıp yazıları aşağı çekip eski yerine getiriyoruz

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
title margin ayarı oluyor bazı modlarda. mesela simgeleri büyütünce yazılar simgenin içine giriyor. title margin değerini ayarlayıp yazıları aşağı çekip eski yerine getiriyoruz
Valla hatırlamıyorum hocam şuan kullandığım romda çalışmadığı için de kullanmıyorum bu Launcher'i kontrol etme şansım da yok ne yazık ki.

farukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8 se
Konular
6
Böyle bir ayar yok.

Son düzenleme:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Böyle bir ayar yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

launcherin yeni ve daha özellikli son sürümünü apk olarak yükleyin.
Bu Kashinin Launcher'i değil, Holybear'in; Kashinin launcherin alıp üzerinde değişiklikler yaptığı başka bir geliştiricinin başlatıcısı. Kullanıyor ve memnunsaniz lütfen konusunu açın öyle paylaşın paylaşacaksanız.

Cihat199

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Discovery
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MIUI Launcher Mod by KASHI

•Türkçe Dil Desteği
•Yeni Widget ve Süper İcon desteği
•Android 12 ve 13 uyumlu ancak Mi 9T Android 11 MIUI 12.5'te de sorunsuz çalışıyor.
•MIUI 12, 12.5, 13 ve 14 destekler ancak romdan roma değişiklik gösterebilir. Bazı romlarda çalışmayabilir, deneyip görmeniz gerek.
•En uyumlu çalıştığı romlar Eu romlardır. (Xiaomi.Eu)
•Tüm özellikler için ekran görüntülerine bakabilirsiniz.
•Tüm yeni ikon ve widgetları kullanabilmek için aynı geliştiricinin App Vault ve Theme Manager modlarını yüklemeniz gerekir (Miui 12.5 ve Altı sürümlerde)

Kurulum;
•Herhangi bir modlu launcher kullanıyorsanız silin.
•Magisk üzerinden flashlayın.
•Ses tuşları ile seçim yapmanızı isteyecek. Sorunsuz kurulum için doğru tercihleri yapın.
•Cihazınızı yeniden başlatın.

Eu Romlarda sorunsuz çalışıyor, diğer Romlarda kullanmak için imza doğrulamasını devre dışı bırakmanız gerekebilir.

İndirme Linki;

Öneri;
Çalışmaması durumunda launchersiz kalmamak için play Store'dan yedek bir launcher indirin, kullandığınız launcherin apk'sini çıkarın ve ya internetten indirin. Herhangi bir sorun durumunda modu magiskten kaldırıp cihazınızı yeniden başlatın sonra yedek launcherinizi kullanarak şuanda kullandığınız MIUI launcherin apk'sini tekrar kurun. (MT Manager ile kurulum yapabilirsiniz, normal paket yükleyici kuruluma izin vermeyebilir.)
Hocam konu için teşekkürler. Redmi Note 8 2021 biloba miui12.5 global romda denedim imza sorunu olmadan yüklendi herşey çalışır durumda. Son resimdeki ekran sizin cihazınıza ait galiba, ordaki telefon ve mesajlaşma simgelerini nerden bulabilirim mağazada baktım ama yoktu

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Hocam konu için teşekkürler. Redmi Note 8 2021 biloba miui12.5 global romda denedim imza sorunu olmadan yüklendi herşey çalışır durumda. Son resimdeki ekran sizin cihazınıza ait galiba, ordaki telefon ve mesajlaşma simgelerini nerden bulabilirim mağazada baktım ama yoktu
Diğer modlu uygulamaları da yüklemeniz lazım, konuda paylaşmıştım. Ayrıca o süper ikonlar ücretli. Mi Coin ile alınıyor, ücretsiz alma yöntemi için YouTube'dan araştırma yapabilirsiniz. İse yarayan basit bir yöntem var ancak patch'li uygulamaları vs. forumda paylaşmıyorum şahsen.

ozerm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
shamrock pie
Konular
0
Note 11 Pro (viva) cihazımda çalıştı ama widgetlar çince olduğu için kaldırdım

Cihat199

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cahit
Cihazım
Discovery
Konular
0
Diğer modlu uygulamaları da yüklemeniz lazım, konuda paylaşmıştım. Ayrıca o süper ikonlar ücretli. Mi Coin ile alınıyor, ücretsiz alma yöntemi için YouTube'dan araştırma yapabilirsiniz. İse yarayan basit bir yöntem var ancak patch'li uygulamaları vs. forumda paylaşmıyorum şahsen.
Teşekkürler hocam

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Bu Kashinin Launcher'i değil, Holybear'in; Kashinin launcherin alıp üzerinde değişiklikler yaptığı başka bir geliştiricinin başlatıcısı. Kullanıyor ve memnunsaniz lütfen konusunu açın öyle paylaşın paylaşacaksanız.
Katılıyorum hocam. Buranın konusu olmaması lazım.

Üst Alt