Yardım MIUI sürüm düşürme

Miui.7

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nurullah
Cihazım
Redmi note 7
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.3
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Öncelikle herkese merhaba sorum şu:
Son gelen 12.5.3 güncellemesi ile şarj yavaş dolum sorunu yaşıyorum bir önceki MIUI sürümüne dönmek istiyorum ancak anti roll back 4 çıktı araştırdığımda ise geri dönüş yapılamaz deniyor bunu çözümü hiç yok mu arkadaşlar bir yardımcı olursanız sevinirim

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam Kolay Gelsin cihaz özelliklerim
mi 10
Android 11
Miui eu china stable 12.5.3 yüklü

Android 10 (MIUI 11) a geri dönüş yapmak istiyorum bu sırada twrp den yaparsam dosyalarım silinir mi ve hangi adımlarla yapabilirim yardımcı olabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim.
Twrp üzerinden istediğiniz sürüme geçiş yapabilirsiniz. Wipe yapmadan geçiş yapmanız durumunda sürüm farkından dolayı cihaz açılmayabilir.

Oyla:

assento

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 10
Konular
2
Twrp üzerinden istediğiniz sürüme geçiş yapabilirsiniz. Wipe yapmadan geçiş yapmanız durumunda sürüm farkından dolayı cihaz açılmayabilir.
Wipe yapmak cihazdaki verileri siler mi hocam yada twrp den direkt install dediğimizde veriler silinir mi ve yükleme aşamasını nerede bulabilirim biraz acemilik var o yüzden :)

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Wipe yapmak cihazdaki verileri siler mi hocam yada twrp den direkt install dediğimizde veriler silinir mi ve yükleme aşamasını nerede bulabilirim biraz acemilik var o yüzden :)
Wipe cihazdaki verileri siler, bağlantıdaki konuya göz atabilirsiniz.

Oyla:

Galaxy Yıldızı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emin
Cihazım
Mi 10 t
Konular
3
iyi günler benim bir sorum var. isim değiştirme ile sürüm düşürdüm cihaz düşürdüğüm android romunda kaldı. ben en eski miui sürümüne düşürmek istiyorum.bl kiliti açmak için başvuruda bulundum 4 gün sonra açılıcak. mi 10t qjdmixm 12.0.11 sürümündeyim. qjdmixm 12.0.3 sürümüne düşürmek istiyorum. internette bakarken youtubeta bir videoya denk geldim . bat dosyası var 14. ve 15. satırı silip öyle flashlıyor. bu satırı silmezsen progam flashlamıyor demiş. diğer videolardada öyle bir şey görmedim.bu satır silme gerekli mi değil mi. flashladıktan sonra güvenli şekilde blyi nasıl kapatırım bir de

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
iyi günler benim bir sorum var. isim değiştirme ile sürüm düşürdüm cihaz düşürdüğüm android romunda kaldı. ben en eski miui sürümüne düşürmek istiyorum.bl kiliti açmak için başvuruda bulundum 4 gün sonra açılıcak. mi 10t qjdmixm 12.0.11 sürümündeyim. qjdmixm 12.0.3 sürümüne düşürmek istiyorum. internette bakarken youtubeta bir videoya denk geldim . bat dosyası var 14. ve 15. satırı silip öyle flashlıyor. bu satırı silmezsen progam flashlamıyor demiş. diğer videolardada öyle bir şey görmedim.bu satır silme gerekli mi değil mi. flashladıktan sonra güvenli şekilde blyi nasıl kapatırım bir de
64 bit mi flash kullanabilirsiniz, herhangi bir kod silmeniz gerekmez yükleme tamamlanınca cihazı kilitlemek isterseniz mi flash yazılımında CLEAN AND LOCK seçmeniz yeterli olacaktır.

Oyla:
Üst Alt