Yardım Miui stock launcher hakkında

XSath

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi.eu 9.2 miui 10
Telefon Modeli
Pocophone F1
Bootloader Kilidi
Açık
Miui stock launcher pocophoneda olmadığı için miuistocklauncher.zip flashladım, eu 9.2de alttan öneri arama kısmı kapatılmadığı için, aramayı kapat dedim fakat swipe kaldı, bomboş beyaz ekran atıyor sürekli.
Bu sorundan dolayı stock launcherı kaldırmaya çalışıyorum ama sistem dosyası olarak görüyor malum artık kaldıramıyorum. Twrpden dalvik cache yaptım normale döner diye, dönmedi. Launcherı üstüne yeniden kurdum, yine düzelmedi. Kaldı yani böyle. Kaldırmanın bir yolu var mı? Ya da stock launcherın son güncel versiyonunu kursam düzelir mi? Ve tabi o güncel launcherı nereden bulacağım, sanırım tek bir tane vardı o da o. Tartışmaya açık bir konudur, bildiğiniz stock launcher varsa farklı güzel onu da twrp ile flashlayabilirim ama tabi bana önce stocklauncherı kaldırma yöntemi lazım.

nosteamv1

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Mert
Cihazım
G3
Size tavsiyem şimdi ki romun system.imgsini çıkartıp orjinal olan launcheri kopyalip yüklemek ama system.imgyi cikartmak zaman alir uğraşabilir misiniz onu bilmiyorum. Kolay gelsin.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
TWRP - Mount - System yapın sonra geri gelip TWRP - File Manager - System - Priv app - MiuiHome dosyasını silerek kaldırabilirsiniz ama şimdi emin olamadığım bir kısım var F1'in standart launcher'i de acaba aynı yolda mıydı? Eğer öyleyse Launchersiz kalırsınız yada aynı konuma F1 launcheri flashlayıp sorunu çözebilirsiniz.

Ek; Şimdi kontrol ettim bilgi doğruysa F1'de launcher aşağıdaki konumda bulunuyor yani yukarıda dediğim dosyayı silmeniz bir sorun yaratmayacaktır ama siz yinede silmeden önce şu aşağıdaki iki dosyayı kontrol edip silin.
/ system / app / MiLauncherGlobal
/ system / priv-app / MiLauncherGlobal

XSath

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Halil
Cihazım
Pocophone F1
TWRP - Mount - System yapın sonra geri gelip TWRP - File Manager - System - Priv app - MiuiHome dosyasını silerek kaldırabilirsiniz ama şimdi emin olamadığım bir kısım var F1'in standart launcher'i de acaba aynı yolda mıydı? Eğer öyleyse Launchersiz kalırsınız yada aynı konuma F1 launcheri flashlayıp sorunu çözebilirsiniz.

Ek; Şimdi kontrol ettim bilgi doğruysa F1'de launcher aşağıdaki konumda bulunuyor yani yukarıda dediğim dosyayı silmeniz bir sorun yaratmayacaktır ama siz yinede silmeden önce şu aşağıdaki iki dosyayı kontrol edip silin.
/ system / app / MiLauncherGlobal
/ system / priv-app / MiLauncherGlobal
Araştırman için çok teşekkür ederim, deneyeceğim. Dönüş yaparım yarın.

Üst Alt