Soru Miui romlar arası geçiş

error666

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Merhaba arkadaşlar, Eu beta romdan miroom beta"a geçmek için format yapılmalımı? Yoksa üzerine kura bilirmiyiz

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, Eu beta romdan miroom beta"a geçmek için format yapılmalımı? Yoksa üzerine kura bilirmiyiz
Mi6 ve Note7'de eu rom stabilden miroom betaya 3 wipe ile geçtim hiç sorun olmadı. Ancak daha sonra Note 7'de 3 wipe ile eu betaya geçince şifre istedi, format data yapmak zorunda kaldım. Sonra yine 3 wipe ile miroom betaya geçtim yine şifre istedi, yine format data yaptım, sonra miroom betadan miroom stabile 3 wipe ile geçtim, yine şifre istedi, yine format data yaptım. :)

Oyla:

error666

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ruslan
Cihazım
Mi 8
Konular
7
Mi6 ve Note7'de eu rom stabilden miroom betaya 3 wipe ile geçtim hiç sorun olmadı. Ancak daha sonra Note 7'de 3 wipe ile eu betaya geçince şifre istedi, format data yapmak zorunda kaldım. Sonra yine 3 wipe ile miroom betaya geçtim yine şifre istedi, yine format data yaptım, sonra miroom betadan miroom stabile 3 wipe ile geçtim, yine şifre istedi, yine format data yaptım. :)
Ben her rom değişimi zamanı mi hesabimi ve google hesabimi kapatıyorum.ki dediginiz sorun karşıma çıkmasın

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek