Yardım Miuı Pulse 12.3 Bluetooth açılmıyor

BugraHan033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Kusura bakmayın Link paylaşımı kısıtlı kalmış fark etmemiştim düzelttim.

__Olcay__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Lg G2
Konular
7
Sorunun Büyük İhtimalle TWRP Sürümü ile Alakalı Android 10 İçin bu TWRP yi Kullanırsan Bluetooth ile ilgili Sorunun Kalmicak Eminim. Daha Önce Böyle Bir Sorunla Karşılaştım Ve Bu Şekilde Çözüm Bulmuştum. Link Aşağıda...

Bu Tarz Android 10 ile ilgili Sorun Yaşayanlar Bunu Denesin.
deneyip yazarım kardeşim pulse romu çok beğeniyorum da

Halil5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Aynı sorun bende yaşıyorum bir türlü düzeltemedim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dün magisk modülü gözükmediği için magisk kaldırdım daha sonra ise twrp kurup magisk 23 olan versiyonu yükledim. Sonrasında ekte göründüğü gibi Bluetooth açık olmadığını fark ettim.
Açmaya çalıştığımda ise hata aldığımı fark ettim.
Magisk üzerinden debloater ile 3 adet uygulama kaldırdım fakat onları da geri yükledim. Ne yaptıysam aktif olmuyor.

Sizin verdiğiniz dosyayı twrp üzerinden recovry bölümüne flash yaptım ama yine sorun devam ediyor

Son düzenleme:

__Olcay__

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Lg G2
Konular
7

dün magisk modülü gözükmediği için magisk kaldırdım daha sonra ise twrp kurup magisk 23 olan versiyonu yükledim. Sonrasında ekte göründüğü gibi Bluetooth açık olmadığını fark ettim.
Magisk üzerinden debloater ile 3 adet uygulama kaldırdım fakat onları da geri yükledim. Ne yaptıysam aktif olmuyor.

Sizin verdiğiniz dosyayı twrp üzerinden recovry bölümüne flash yaptım ama yine sorun devam ediyor
galiba bu twrp kullanarak temiz kurulum yapmak gerekiyor

Halil5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Siz hala Bluetooth kapalı mı kullanıyorsunuz.

BugraHan033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1

Ben A-10 MIUI Mind 12.0.13 + MİUİ_A10_F1xy-Surya-0.13-1 Kernel Kullanıyorum Bu TWRP ile Daha önce çok fazla rom flash edip çok sayıda rom denedim en stabil bu rom geldi bana oyun oynadığım için. Sorunun eğer donanım kaynaklı değil ise belki kirli rom flash etmissindir. Bu TWRP yi kurup tekrar baştan temiz bir rom kurulumu yapmanı tavsiye ederim. Onun dışında sorununun ne olduğunu bilmiyorum. Denemen gerek. Aksi takdirde bu TWRP nin bir alt sürümü daha var istersen onuda deneyebilirsin. Linkler Aşağıda dir.

Halil5

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Poco x3
Konular
1
Hocam çok teşekkür ederim. Mi flash ile baştan rom kurdum

BugraHan033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
1
Reis Aynı Sorun Benimde Başıma Geldi. Twrp.ile.duzeltemedim. en düşük sürümden başlayıp.en sonuna kadar kurdum ama nafile.

Sorunu Şöyle çözdüm Mi Pluse 12.3 kurmadan önce ki Sistem de Twrp sürümünü 3.6 olan yani Android 10 icin uygun olanı kurup daha sonra Daha sonra Pulse yi kurup format data yapınca bir sorun çıkmıyor. Eğer ki pulseyi kurduktan sonra Twrp sürümünü değiştirdiğiniz taktir de bluetoot sorunu başlıyor ve sorun başka rom a geçmeden çözülmüyor. Yani daha doğrusu ben uğraştım ama bu çözümden başka bir yol bulamadim.

Üst Alt