İnceleme miui pro curtana

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
1 seneden fazladır 9s kullanıyorum gerek sizin tavsiyeleriniz ile gerek telegram grupları ile sayısız rom denedim eu miui 11ve12 miuimix one os miui vn hindistan global miui mint ve bir kac aops romu bir cok sürümünü denedim ama batarya performansından ve arayüz hızından hic bir zaman memnun olamadım düne kadar miui11 eu rom kullanıyordum dün miui pro destek teki rus arkadas ile telegram uzerinden sohbet ederken kripto ile bağıs yapabileceğimi söyledi ve miui pro kullanmaya basladım eskiden mi max2 cihazımda uzun sure kullandığım bir romdu size tavsiyem 2dolar buyuk bir para deil 1 aylık deneyin
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Şuan kişisel kullanımlarının nasıl batarya vs performans

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
Şuan kişisel kullanımlarının nasıl batarya vs performans
arka planda batarya kullanımı yok denecek gibi bt kulaklığım gün boyu acık telefon gün icinde elimden hic düsmüyor diyebilirim mesajlasma uygulamaları ve sosyal medya sürekli acık arka planda youtube müzik hic kapanmıyor 1 saat ekran süresinde %7 %10 arası pilim azalıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telefonda santranc okey batak dısında oyun oynamadığım icin oyun performansi icin bisey demem doğru olmaz ama arayüz performansı gayet akıcı

Pivok

Söz konusu vatansa gerisi teferruattır
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Pivok
Cihazım
poco x3 pro
Meslek
Operatörlük
Konular
29
Hocam peki Poko X3 pro içinde mevcut mu

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Hepsi iyi hoş ama bir süre sonra bu para işi can sıkıcı oluyor. Birde o iyice can sıkan iğrenç tavırları. Yoksa rom cok iyi. Birtek o saçma klavyeleri adamı sinir stres sahibi yapıyor.
Ama rom iyi diye moskof despotluğu çekmenin de bir alemi yok. Romları kendilerinin olsun.

akarrrugur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uğur
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
1 seneden fazladır 9s kullanıyorum gerek sizin tavsiyeleriniz ile gerek telegram grupları ile sayısız rom denedim eu miui 11ve12 miuimix one os miui vn hindistan global miui mint ve bir kac aops romu bir cok sürümünü denedim ama batarya performansından ve arayüz hızından hic bir zaman memnun olamadım düne kadar miui11 eu rom kullanıyordum dün miui pro destek teki rus arkadas ile telegram uzerinden sohbet ederken kripto ile bağıs yapabileceğimi söyledi ve miui pro kullanmaya basladım eskiden mi max2 cihazımda uzun sure kullandığım bir romdu size tavsiyem 2dolar buyuk bir para deil 1 aylık deneyin
Nasıl bağış yapıldığını nasıl yüklendiğini anlatır mısın

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
Nasıl bağış yapıldığını nasıl yüklendiğini anlatır mısın

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

telegramda destek kanalı var ordan konusmanız gerekiyo ben türkiyede yasadımı paypal ve yandex pay kullanamadımı söyledim hesabınız varsa kripto para ile bağıs yapmak istiyorum dedim kabul etti ordan bi iletisime gecin farklı ödeme yollari var hangisi kolayınıza gelirse onu yapın ben ltc trasfer ettim sonra bana transfer maakbuzumu yolladı onun ile sitesinden formu doldurdum sonra hesabımı aktif etti bu islemler dün gece yarım saat felan sürdü telefona uygun romu siteden secip indiriyorsun romu kurmak basit format data yapıp romu flashlıyorsun tabi özel dosyalarını yedekle kurulum sırasında kisilerden baska hicbiseyi yeri yükleme yapamassın cin bazlı rom olduğu icin basit gapps paketi kullanmıslar sadece google play var googleye ait baska uygulama yok benimde istediğim buydu saten haftalık paket olduğu icin bazı sürümlerde hatalar oluyor yüklemeden önce sitedeki forumda telefonuna ait bölümden kullanıcı yorumlarına bakabilirsin ben curtana icin son sürümü kurdum hic bir hataya denk gelmedim en ufak bi takılma bile olmadı simdilik

Son düzenleme:

ibrahimibo2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
e7-max 2
Konular
24
Hepsi iyi hoş ama bir süre sonra bu para işi can sıkıcı oluyor. Birde o iyice can sıkan iğrenç tavırları. Yoksa rom cok iyi. Birtek o saçma klavyeleri adamı sinir stres sahibi yapıyor.
Ama rom iyi diye moskof despotluğu çekmenin de bir alemi yok. Romları kendilerinin olsun.
valla yanlıs anlama rusları savunduğum felan yok ama telegramdan iletisime gectiğim rus arkadas bana baya yardımcı oldu ödeme yöntemlerinin ülkemde calısmadığını anlattığım zaman kendi kripto cüzdanını paylastı hesabımı 5 dk icinde aktif etti 15 dolar ile 268 günlük hesap acmıs sürekli güncelleme desteğinide düşününce bu paraya değer benim en büyük derdim telefonu aldığım günden beri hic hosuma giden rom bulamadım normalde mi globe kullanıldım ama curtana icin mi globe yok eu rom dersen neden bilmiyorum özellikle miui 12 versiyonları sarjı emiyor diğer secenekler hep port rom onlarda 1 hafta düzgün calısıyo sonra düzeni kacıyor bu arada klavye gercekten kötü ama china rom olduğu icin klavyeyi değistirmezlerse kurulum ekranında karsına cin klavye cıkar kururum yapman zor olur kurulum bitince isteğin klavyeyi yükleyebiliyorsun

Merthannn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Merthan
Cihazım
Redmi 9
Konular
11
Keşke bir mtk cihaz için çıksa paralı olarak aylık 5$ vermeye razıyım mesela redmi 9 cihazıma.

Üst Alt