mıuı powerbank

• Konbuyu başlatan Bahadır145048
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 7
  • Görüntüleme 2K
B

Bahadır145048

Guest
Arkadaşlar merhaba. Çeşitli internet sitelerinde karşılaştığım miui powerbank 5000 mAh modeli hakkında bir kaç sorum olacak. Hiç alıp kullanan varmı. Cihaza zarar verirmi (iphone5) performansı nasıl? Ayrıca bir çokm sitede 50-70 tl civarı değişen fiyatlara var ama kendi sitesinde 9,99$ acaba oradan siperişini versem elime ulaşırmı bir sıkıntı olurmu?

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Cevaplamaya tersten başlayayım öncelikle batarya, pil power bank uçakla kargo yapılamıyor ve bir çok firmada getirmiyor.
Buraya getirenler haliyle kendi masraflarını ve karını koydukları için buradaki fiyatı fahiş oluyor.
Cihazına her hangi bir zarar vermez.
5000 mAh şık ince tasarımı sayesinde çok gözde bir ürün oldu. 
Ürünün inanılmaz bir derecede sahtesi var dikkat etmeni öneririm, bende 5000, 10000, 10400 modellerinden birer tane var.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bahadır145048' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba. Çeşitli internet sitelerinde karşılaştığım miui powerbank 5000 mAh modeli hakkında bir kaç sorum olacak. Hiç alıp kullanan varmı. Cihaza zarar verirmi (iphone5) performansı nasıl? Ayrıca bir çokm sitede 50-70 tl civarı değişen fiyatlara var ama kendi sitesinde 9,99$ acaba oradan siperişini versem elime ulaşırmı bir sıkıntı olurmu?

Casibao'nun da dediği gibi çok fazla sahte ürün var. Çok dikkat etmeniz gerekir. Alışveriş bölümümüzde Xiaomi ürünlarini alabileceğiniz yurtdışı sitelerle yurtiçinde sanalpazar, n11 gibi yerlerdeki güvenilir satıcıların bilgilerini veriyoruz.

Forumumuzda kullanan çok kişi vardır. Ayrıca incelemelerini de görebilirsiniz.

http://www.forum.miuiturkiye.net/konu-xiaomi-5000mah-power-bank-kutu-acilisi.html

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
@chatin_62 hocam kusura bakma sizin incelemeleri ilk mesaja eklemeyi unuttum..

Bahadır145048

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
bahadır
Konular
0
casibao' Alıntı:
Cevaplamaya tersten başlayayım öncelikle batarya, pil power bank uçakla kargo yapılamıyor ve bir çok firmada getirmiyor.
Buraya getirenler haliyle kendi masraflarını ve karını koydukları için buradaki fiyatı fahiş oluyor.
Ürünün inanılmaz bir derecede sahtesi var dikkat etmeni öneririm, bende 5000, 10000, 10400 modellerinden birer tane var.
Teşekkürler 
Peki elinizdeki 5000 lik powerbank kullanımınızdamı yoksa satmayı düşünürmüsünüz? yada bildiğiniz güvenilir ve mümkünse fahiş olmayan satıcılar varmı?
http://www.hepsiburada.com/xiaomi-5000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-ince-ve-hafif-kasa-p-TELSARJXIAOMI5000 bu sitede 59,90'a var orjinal olduğunu söyleniyor ne dersiniz

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Xiaomi ürünleri satan en güvenilir yer Semers yada Global Internet isimlerini kullanan dükkandır. Hem Sanalpazar'da hem de N11'de mağazası var. Sanalpazar'ın 10TL cüzdan ve 10TL anlık indirimlerini yakalayabilirseniz 20TL indirimle alabilmeniz mümkün. Yada N11'in yeni üyelereverdiği 11TL ve mobil uygulamayüklemeden verdiği 5TL indirimler de devam ediyor olabilir. Böylece yurtdışı fiyatına hatta bazı kampanyalarla denk gelirse daha bile ucuza alabilmeniz mümkün. Bunların hepsini alışveriş bölümümüzde bulabilirsiniz.

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Bahadır145048' Alıntı:
casibao' Alıntı:
Teşekkürler 
Peki elinizdeki 5000 lik powerbank kullanımınızdamı yoksa satmayı düşünürmüsünüz? yada bildiğiniz güvenilir ve mümkünse fahiş olmayan satıcılar varmı?
http://www.hepsiburada.com/xiaomi-5000-mah-tasinabilir-sarj-cihazi-ince-ve-hafif-kasa-p-TELSARJXIAOMI5000 bu sitede 59,90'a var orjinal olduğunu söyleniyor ne dersiniz

Ben satmayı düşünmüyorum.
Semers diye aratın sizin karşınıza bir çok online alışveriş sitesinde dükkanı olan firma çıkacaktır bu arkadaşların sattığı ürünler orjinal, zaten enesaydin nickli arkadaşımızda kendisi ile çalışıyor.
Fiyat konusunda birşey diyemeyeceğim..

sismo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yücel
Cihazım
Redmi Note3g
Konular
1
5000 lik powerbankden 2 adet semers adlı satıcıdan yaklaşık 1.5 ay önce aldık, orjinallik testleri yapıldı, sıkıntı yok. Ayrıca n11 yeni üye kampanyası ve bkmexpress mobil ödeme kampanyası vardı 60 tl lik ürün (silikon kılıf dahil) 35 tl ye geldi. Ürünler gerçekten kaliteli ve şık tavsiye ederim. Bu arada 20 gün önce Ankara Acity Avm de telefon kılıfı satan bir stand da gördük, 90 tl dedi....

Üst Alt