Uygulama Miui optimizasyon mu Greenify mı?

blltlgn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
13
Tamam da aynı kategoride yer almıyor demek istediğim o amaçları aynı değil ayrıca face,messenfer uygulamasını kullanmıyorum diğerlerinin hepsini uyutuyorum sadece whatsapp uyanık benim için önemli olan tek o gerisinden bildirim almıyorum elimle girince zaten bildirim geliyor xposed olmadan da işe yarıyor Xposed şuanda nerdeyse hiçbir cihazıma kurmadım eksikliğinide hissetmedim açıkçası sadece Root yetiyor bana fazlasıyla...
Xposed kurup Greenify bağış versiyonu satın alırsanız bildirim alan uygulamaları uyutunca da bildirim alabilirsiniz. Benim MIUI'ya geçtikten sonra uygulamaların pil tüketimi konusunda sorunum yok.
Dediğim gibi daha önceden sürekli Greenify kullanıyordum şimdi ihtiyaç duymuyorum. İsteyen kullanabilir ama üst mesajda belirttiğim gibi bildirim alan uygulamaları uyutamadıktan sonra pek bir artısı olmuyor.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
Xposed kurup Greenify bağış versiyonu satın alırsanız bildirim alan uygulamaları uyutunca da bildirim alabilirsiniz. Benim MIUI'ya geçtikten sonra uygulamaların pil tüketimi konusunda sorunum yok.
Dediğim gibi daha önceden sürekli Greenify kullanıyordum şimdi ihtiyaç duymuyorum. İsteyen kullanabilir ama üst mesajda belirttiğim gibi bildirim alan uygulamaları uyutamadıktan sonra pek bir artısı olmuyor.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasıl yapilir tarif eder misiniz ltf .

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Nasıl yapilir tarif eder misiniz ltf .
Alıntıladığınız mesaj neredeyse 2 yıllık. Xposed yeni sürüm android cihazlarda oldukça sorunlu farklı yöntemler araştırmanızı tavsiye ederim.

Üst Alt