Yardım Miui note pro root

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
Arkadaşlar 10 gündür bakmadıgım sormadıgım soru kalmadı.hangi proğramla olcaksa lütfen birisi bana miui note pro için root nasıl atılır detaylı anlatabilirmi?

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
bende tam buralarda geziyordum bu lindeki twrp nasıl kurulcak onu anlamaya çalışıyorum sanırım burası sizde vermiştiniz bu linki :)

Evet ;) Sendeki Stock Recovery Olduğundan Olabilir.

Oyla:

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
hocam linkde vermiş olduğunuz flashboot dosyasını indirim c de adb diye klasör oluşturdum sonra komut dosyası olarak cmd açtım? ordadan adbnin içine girip fastboot devices yaptım eğer yanlış anlamamış ve adımları doğru yaptıysam adbwinapi.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor hatası aldım.Yanlış birşeymi yaptım yoksa yüklemem gereken bir dll mi var acaba?

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
hocam linkde vermiş olduğunuz flashboot dosyasını indirim c de adb diye klasör oluşturdum sonra komut dosyası olarak cmd açtım? ordadan adbnin içine girip fastboot devices yaptım eğer yanlış anlamamış ve adımları doğru yaptıysam adbwinapi.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor hatası aldım.Yanlış birşeymi yaptım yoksa yüklemem gereken bir dll mi var acaba?
Hocam adb kurmanız gerkeli
buradan indirin kurun

Oyla:

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
Hocam adb kurmanız gerkeli
buradan indirin kurun
hocam yardım için teşekkürler sonunda hallettim ama anlatıma göre çok farklılıklar yaşadım isterseniz size özelden baysedeyim arkadaşlarla paylaşın isterseniz ben bir konu açıp resimli düzgün bir anlatım yapayım yapamayan arkadaşlar faydalansın

Oyla:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.202
hocam yardım için teşekkürler sonunda hallettim ama anlatıma göre çok farklılıklar yaşadım isterseniz size özelden baysedeyim arkadaşlarla paylaşın isterseniz ben bir konu açıp resimli düzgün bir anlatım yapayım yapamayan arkadaşlar faydalansın
Çok iyi olur hocam görsel bir anlatım çok işe yarar siz konuyu açın bilgi verin sabit konu yapayım ben onu direk

Oyla:

Babatoru42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kenan
Cihazım
Miui Note Pr
Konular
6
Çok iyi olur hocam görsel bir anlatım çok işe yarar siz konuyu açın bilgi verin sabit konu yapayım ben onu direk
tamam hocamakşama hazır eder mesaj atarım inş. 1 hafta uğraştım başka arkadaşlar uğraşmasın.

Oyla:
Üst Alt