Rom MIUI Mi Globe ROM Özellikleri ve Yükleme talimatı

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Olabilir hocam, siz kaç haftadır hep sorun yaşadığınız Miui Pro'da. Sanırım Miui Pro geliştiricileri Mi Max 2'yi kullanmadığı için sorunlar görülmüyor.
Yok ya yaşadığım sorunlar esasında ufak tefek şeyler... WiFi kopması, bildirimlerin gelmemesi, aşırı batarya tüketimi, Android com hatası gibi...

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
O zaman zaten bana ihtiyacınız olmayacaktır

Olsun hocam takılırım falan sorarım size ayrıca mi 6 da sıkıntı var coeffe gibi bir sürümünü indiriyoruz yoksa siliniyor bizim twrp ertanx hocam gösterdi onu da

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Yok ya yaşadığım sorunlar esasında ufak tefek şeyler... WiFi kopması, bildirimlerin gelmemesi, aşırı batarya tüketimi, Android com hatası gibi...

Hocam o sorunlar benim için çok büyük sorun olur. Bir uygulama hata verince bile dayanamıyorum ben; ki 75 tane uygulama kurulu cihazda. Bence söylediğiniz sorunların hepsi, ayrı ayrı büyük sorunlar. Eğer Mi-Globe'da bu sorunları yaşamıyorsanız; bence hiç başka rom denemeyin bile. Ben olsam denemek istemezdim açıkçası, Mi-Globe'un gerçek aşkınız olmasının sebebini şimdi daha iyi anlıyorum.
[doublepost=1511711472,1511711382][/doublepost]
Olsun hocam takılırım falan sorarım size ayrıca mi 6 da sıkıntı var coeffe gibi bir sürümünü indiriyoruz yoksa siliniyor bizim twrp ertanx hocam gösterdi onu da

Hocam farklı Twrp ile deneseniz aslında? Ben Sagit Twrp 3.1.1-0 ile Miui Pro, Epic Rom, Mi-Globe Rom, Xiaomi Eu romlarını denedim ve hiçbirinde sorun yaşamadım. Konu Mi-Globe konusu olunca, Mi-Globe'u Sagit Twrp 3.1.1-0 ile deneyebilirsiniz aslında diye söyleyeyim.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam o sorunlar benim için çok büyük sorun olur. Bir uygulama hata verince bile dayanamıyorum ben; ki 75 tane uygulama kurulu cihazda. Bence söylediğiniz sorunların hepsi, ayrı ayrı büyük sorunlar. Eğer Mi-Globe'da bu sorunları yaşamıyorsanız; bence hiç başka rom denemeyin bile. Ben olsam denemek istemezdim açıkçası, Mi-Globe'un gerçek aşkınız olmasının sebebini şimdi daha iyi anlıyorum.
[doublepost=1511711472,1511711382][/doublepost]

Hocam farklı Twrp ile deneseniz aslında? Ben Sagit Twrp 3.1.1-0 ile Miui Pro, Epic Rom, Mi-Globe Rom, Xiaomi Eu romlarını denedim ve hiçbirinde sorun yaşamadım. Konu Mi-Globe konusu olunca, Mi-Globe'u Sagit Twrp 3.1.1-0 ile deneyebilirsiniz aslında diye söyleyeyim.
Deneyeceğim not defterine kaydettim

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Deneyeceğim not defterine kaydettim

Hocam bu işlemleri yaparken, Twrp'yi cihaza kurduktan sonra; Wipe seçeneğinden Format data yapın. Hafızayı komple formatlayın. Daha sonra PC'den Cihaz hafızasına Rom u atın. (Cihazda Twrp açık olmalı bu esnada) Sonrasında Twrp üzerinden romu kurun. Eğer Sistem açılmaz ise (Bende ilk deneme açılmamıştı misal); yine Twrp'ye girip; Wipe - Format Data yapın. Cihazı Twrp modunda yeniden başlatın. Sonrasında PC üzerinden Rom dosyasını atın cihaza (Cihazda Twrp açık olmalı her zamanki gibi); sonrasında Romu kurun. Bu sefer açılması gerekiyor.

Bu şekilde deneyebilirsiniz Mi-Globe Romu da :)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam bu işlemleri yaparken, Twrp'yi cihaza kurduktan sonra; Wipe seçeneğinden Format data yapın. Hafızayı komple formatlayın. Daha sonra PC'den Cihaz hafızasına Rom u atın. (Cihazda Twrp açık olmalı bu esnada) Sonrasında Twrp üzerinden romu kurun. Eğer Sistem açılmaz ise (Bende ilk deneme açılmamıştı misal); yine Twrp'ye girip; Wipe - Format Data yapın. Cihazı Twrp modunda yeniden başlatın. Sonrasında PC üzerinden Rom dosyasını atın cihaza (Cihazda Twrp açık olmalı her zamanki gibi); sonrasında Romu kurun. Bu sefer açılması gerekiyor.

Bu şekilde deneyebilirsiniz Mi-Globe Romu da :)
Haftaya cumartesi deniyrceğim hocam teşekkürler

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
en sonunda bende geldim bu roma sayın Skorpi. uzun zamandır aklımda olan ve takipte olduğum bir romdu denemek bugüne nasipmiş

MI 5s Mi Globe 7.11.23

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
en sonunda bende geldim bu roma sayın Skorpi. uzun zamandır aklımda olan ve takipte olduğum bir romdu denemek bugüne nasipmiş

MI 5s Mi Globe 7.11.23
Hoşgeldiniz Üstadım, umarım sizde benim gibi memnun kalırsınız

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
İnşallah tek temennim bu şekilde zaten memnun kalıp bi yerde hiç olmazsa bi kaç hafta da olsa kalmak

MI 5s Mi Globe 7.11.23

ZENGİN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 13
Meslek
Eğitim Yöneticisi
Konular
9
Eu, epic, multirom, pro, global, haftalık ve stabil romlardan hepsini denedim. En iyisi bence globe romun 7.11.9 olanı. 7.11.23 te batarya tüketimi fazla gibi.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt