Soru MIUI mı, ArrowOS mi?

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
MİUİ'da Chrome youtube ve oyunlarda 120hz ekran yok arkadaşlar adaptif bir 120hz yazılımı var ekran 120hz desteklemesine rağmen ama ArrowOs öyle mi her yer 120hz sadece bunun için bile ArrowOs'a geçerim 120hz sisteme baktıktan sonra kasıyomuş gibi görünen 60hz YouTube chrome oyunlar beni deli ediyordu. Bunun dışında pil ömrü performans daha iyi arrowda hatta basılı tut genişlet bildirimdense dokun çek bildirimi tercih ederim :)

ArrowOs yükledim ve başka bir Roma geçmeye karar vermem 5dkmı almadı :D Bana inanılmaz sade geldi. Katlanamadım yani o derece :D :D

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
ArrowOs yükledim ve başka bir Roma geçmeye karar vermem 5dkmı almadı :D Bana inanılmaz sade geldi. Katlanamadım yani o derece :D :D
Aynen Hocam
MIUI Arayüzünü Görselliğini Bence Hiç Bir Arayüz Geçemez angel~~Bence

Moderatör tarafında düzenlendi:

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24

Aynen Hocam

Yani sadece görsellik de değil mevzu. Bu benim şahsi düşüncem, herkese saygı duyarım ama görsellik konusunda illa aosp rom olacaksa "Project Sakura" gösel olarak daha önde. Ya da Pixel Experrience.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Miui Candır ama Realme Ui 2 de hiç fena olmamış yakında Miui i Geçer Bence Hocam

Hocam bu aosp romlarda ki kameraların rezaleti nedir böyle? Gcam yeterli olmuyor bence. Farklı bir kamera daha vardı ama magisk kurmak istemediğimden ötürü onu da yükleyemedim.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Hocam bu aosp romlarda ki kameraların rezaleti nedir böyle? Gcam yeterli olmuyor bence. Farklı bir kamera daha vardı ama magisk kurmak istemediğimden ötürü onu da yükleyemedim.
Crdroid kullanıyorum Miui kamera kullanıyor Stock romdan bir farkı yok Gayet iyi çekiyor

veyselyldz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veysel
Cihazım
Mi 8
Konular
18
Aynen Hocam
Hocam valla 120hz benim için çok önemli youtube chrome oyunlarda kullanamayıp sadece sistem arayüzünde kullanılabilen 120hzdense görselliği arkaplana atıyorum gerçekten ama tercih meselesi işte hocam

PowerofAirx

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi 10T Lite
Meslek
Mağaza Müdürü
Konular
24
Hocam valla 120hz benim için çok önemli youtube chrome oyunlarda kullanamayıp sadece sistem arayüzünde kullanılabilen 120hzdense görselliği arkaplana atıyorum gerçekten ama tercih meselesi işte hocam

Hocam valla en son 3 hafta kadar Pixel Experience Plus kullandım. Akıcı mı akıcı. Hatta en yüksek ekran süresi aldığım rom oldu. Ama kameranın leşliği beni benden alıyor. Gcam Aosp romlarda tam stabil çalışamıyor. Geniş açı vs hak getire asla yok. AnxCam deneyeyim dedim. Hangi versiyonu kueduysam hata aldım. En son sinirlenip, Xiaomi.Eu Rom'a geçtim. En azından Mi Kamera var diye.

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular