Yardım MIUI - Lockscreen

123456800

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
MiuiTr
Cihazım
Redmi
Konular
17
Aynen sıkıntılı lock screen

varLG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vLG
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Bir çözüm bulamaz mıyız hocam

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Cok fazla öneri gelmiş. Ama hiçbiri mümkün değil. Çünkü orjinal kilit ekranının mevcut bir lockscreen dosyası yok. Kilit ekranı müzik bildirimlerini systemui uygulaması üzerinden kodlarla alıyor, bildirimleri notification uygulaması üzerinden kodlarla alıyor, saati mesela sistem saati üzerinden alıyor, png dosyalarını systemuiden alıyor vs vs.

varLG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vLG
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Cok fazla öneri gelmiş. Ama hiçbiri mümkün değil. Çünkü orjinal kilit ekranının mevcut bir lockscreen dosyası yok. Kilit ekranı müzik bildirimlerini systemui uygulaması üzerinden kodlarla alıyor, bildirimleri notification uygulaması üzerinden kodlarla alıyor, saati mesela sistem saati üzerinden alıyor, png dosyalarını systemuiden alıyor vs vs.

Peki hocam kendi tema dosyamı attım. Ordaki probleme bir çözüm bulamaz mıyız?

varLG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vLG
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Nedir problem ve ne yapmak istiyorsunuz

Hocam önceki yorumlarda yazdım buyrun:
Neyse orjinal ekrandan vazgeçelim madem bulamıyoruz :D

Benim kendi düzenlediğim kilit ekranında şöyle bir problem var. MIUI Theme Editorden temayı ilk yüklediğimde (spotify açıkken temayı yüklüyorum) kilit ekranında spotify müziği görünüyor. Ama bir kere kilit açtıktan sonra hiç müzik çalar görünmüyor. Spotifydaki müziği yakalayamıyor yani bunun sebebi ne olabilir? En büyük sıkıntı bu şuan bende. Birde ek olarak Spotifydaki müziğin albüm resmini bulamıyor. Aşağıya tema dosyamı yüklüyorum şimdi bakarsanız çok memnun olurum.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

-Spotify açıkken, telefon kilitliyken temayı yükledim. İlk seferde spotify' ı yakalıyor ama albüm resmide çıkmıyor bu arada. Resmi geçtim hadi o çok önemli değil.

-Buda bir kere kilidi açıp tekrar kilitledikten sonra ki hali. Spotify ı yakalamıyor hatta o usb ile alakalı çıkan bildirimlerde çıkmıyor o an için. Ama biri mesaj falan atsa bildirim geliyor ekrana ondan yana sıkıntı yok.

-Bakın buda o anki hali aslında hem 2 bildirimin hemde, spotifyın çıkması lazım normalde. Orjinal kilit ekranında bunlar olmuyor ama bendekinde oluyor bayağı uğraştım bir türlü çözemedim

Temayı da dosya olarak yükledim. Şuan tam olarak bitiremedim yavaş yavaş gidiyorum ama işte bu problemi bir türlü halledemedim.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Hocam önceki yorumlarda yazdım buyrun:
Bende kaç kere kilit açıp kapadiysam müziğiniz kilit ekranında görünüyor. Sıkıntı görünmüyor. Orjinal müzik uygulaması haric albüm kapaklarını çekmez kilit ekranı. Kodlarla ilgili. Henuz buna çözüm bulan pek olmadı

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-23-14-32-34-599_lockscreen.jpg
    Screenshot_2020-02-23-14-32-34-599_lockscreen.jpg
    962,4 KB · Görüntüleme: 5

varLG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vLG
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Bende kaç kere kilit açıp kapadiysam müziğiniz kilit ekranında görünüyor. Sıkıntı görünmüyor. Orjinal müzik uygulaması haric albüm kapaklarını çekmez kilit ekranı. Kodlarla ilgili. Henuz buna çözüm bulan pek olmadı

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Tamamdır hocam çok teşekkür ederim
Bunlar da benim kiit ekranından görüntüler spotifyde albüm kapağı yok. Orjimal müzik uygulamasında çıkıyor. Size ozel durum değil

varLG

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
vLG
Cihazım
Mi 9T
Konular
1
Bunlar da benim kiit ekranından görüntüler spotifyde albüm kapağı yok. Orjimal müzik uygulamasında çıkıyor. Size ozel durum değil
Hocam sizin temanızda çok güzelmiş, ismi nedir paylaşır mısınız

Üst Alt