Rom MIUI - LIAM | MIUI 14 | V14.0.4.0.TJUCNXM

space0020

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Romu yükledim ama iki sorunum var birincisi dışarıdan APK dosyası indirdiğim zaman yükleyemiyorum bilinmeyen kaynaklardan ayarlar açılmıyor ikicisi tuş dokunma titreşimi sürekli devreye giriyor kapatıyorum ancak bir süre sonra yine tuşlara domunduğum zaman titreşim devreye girmiş oluyor. özellikle APK yükleme sorununu nasıl çözebileceğim bulamadım.

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Romu yükledim ama iki sorunum var birincisi dışarıdan APK dosyası indirdiğim zaman yükleyemiyorum bilinmeyen kaynaklardan ayarlar açılmıyor ikicisi tuş dokunma titreşimi sürekli devreye giriyor kapatıyorum ancak bir süre sonra yine tuşlara domunduğum zaman titreşim devreye girmiş oluyor. özellikle APK yükleme sorununu nasıl çözebileceğim bulamadım.
Temiz kurulum yaptınız mı hocam?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Temiz kurulum yaptınız mı hocam? Yani işlem bittikten sonra, Wipe sonra Format data sonrasında yes yazıp temiz kurulum yaptıktan sonra deneyin. Ama tabi yedeklerinizi alın cihaz sıfırlanacaktır.

space0020

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
redmi note 7
Konular
1
Hocam tüm rom yüklemelerimde en az iki defa bu dediklerinizi yapıp öyle romu yüklüyorum ancak bı romda böyle bir sıkıntı ile karşılaştım hayırlsı bakalım böyle kullanmaya devam edeceğiz artık

Üst Alt