Soru MIUI lerde sistem onarma var mı?

Hakanbkrc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan bkrc
Cihazım
Hakan
Konular
12
Arkadaslar yeni iumi 11 aldim fotoyu cekiyorum ama galeri acar gibi yapiyor foto kayboluyor varmi yardimci olacak

sese61

Security
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selçuk
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
18
Arkadaslar yeni iumi 11 aldim fotoyu cekiyorum ama galeri acar gibi yapiyor foto kayboluyor varmi yardimci olacak
100lerce konu ve cevap var bununla ilgili.Once sag üst taraftaki arama yerinden arama yapiniz.
Kisaca cevabı vereyim. Suanlik o sorunun çözümü yok.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Hocam bırak otomatik sistem onarma olmasını, kendileri yardımcı olmadıkları gibi seninde onarmana, bootloader gibi şeylerle en gel oluyorlar.
Böyle mi hesapmış, yok bilmem kaç hafta beklemeymiş bir tek bunlarda gördüm bu sistemi.

Hayır birde o kadar bekledikten sonra telefon sıfırlanıp öyle açılıyor bl kilidi. Eee cihaz sıfırlandıktan sonra o kadar gün beklemenin anlamı ne. Madem sıfırkanacak aynı dakka aç kilidi, verilerim silindikten sonra çalan adam cihazı ne yapıyorsa yapsın. Neyse...

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Hocam bırak otomatik sistem onarma olmasını, kendileri yardımcı olmadıkları gibi seninde onarmana, bootloader gibi şeylerle en gel oluyorlar.
Böyle mi hesapmış, yok bilmem kaç hafta beklemeymiş bir tek bunlarda gördüm bu sistemi.

Hayır birde o kadar bekledikten sonra telefon sıfırlanıp öyle açılıyor bl kilidi. Eee cihaz sıfırlandıktan sonra o kadar gün beklemenin anlamı ne. Madem sıfırkanacak aynı dakka aç kilidi, verilerim silindikten sonra çalan adam cihazı ne yapıyorsa yapsın. Neyse...

Profil resmindeki Rahmetli Müslüm Baba nın dediği gibi itirazım var miui ye

Haklı mıyım hocam?

Üst Alt