Mod MIUI Launcher 4 POCO Magisk Modülü

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
30
Bende bu modül ün tam tersini istiyorum aslında hocam yapma imkanınız olur mu
Yapma imkanım olur ama test edebilecek cihazım yok ne yazık ki :( Testlerde yardımcı olursanız neden olmasın. Cihazınıza dosya yöneticisi özelliği olan bir custm recovery (misal twrp) ve launcher çöktüğünde cihaz bootloopa düşmesin diye fazladan bir launcher yüklerseniz herhangi bir sorun da yaşayacağınız sanmıyorum.

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Yapma imkanım olur ama test edebilecek cihazım yok ne yazık ki :( Testlerde yardımcı olursanız neden olmasın. Cihazınıza dosya yöneticisi özelliği olan bir custm recovery (misal twrp) ve launcher çöktüğünde cihaz bootloopa düşmesin diye fazladan bir launcher yüklerseniz herhangi bir sorun da yaşayacağınız sanmıyorum.
Test etmekte sıkıntı yok hocam ben her türlü içinden çıkarın sıkıntı olmaz benim için yediklerim Vs herşey var poco x 3 Pro kullanıyorum ama bazı custom rom larda ve stock rom larda Miui launcher var ben poco launcher istiyorum o yüzden özellikle custom rom lar için şimdiden teşekkürler.

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
30
Tamamdır, başlıyorum. Github linkini atarım buraya

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Tamamdır, başlıyorum. Github linkini atarım buraya
Teşekkür ederim bekliyorum hocam lakin hemen şimdi deneme şansım olmayacak yeni rom atacağım yakın zamanda o zaman buradan sonucu yazacağım size

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
30
Teşekkür ederim bekliyorum hocam lakin hemen şimdi deneme şansım olmayacak yeni rom atacağım yakın zamanda o zaman buradan sonucu yazacağım size
Buyrun. Geri bildiriminizi bekliyorum. Ona göre çalışmıyorsa çözmeye çalışayım, çalışıyorsa da github'a yükleyeyim, geliştirmek isteyen olursa diye

Ekli dosyalar

• POCOLauncher4MIUI.zip
    13,3 MB · Görüntüleme: 38

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
67
Buyrun. Geri bildiriminizi bekliyorum. Ona göre çalışmıyorsa çözmeye çalışayım, çalışıyorsa da github'a yükleyeyim, geliştirmek isteyen olursa diye
Teşekkür ederim tamamdır tabi ki mutlaka geri dönüş yapacağım hocam elinize sağlık. 👍

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
33
Eklememi istediğiniz bir özellik olursa lütfen çekinmeyin.
Hocam çok aradım ama bir türlü sizin modülle çalışan ios-style recent apps modülü bulamadım launcher üzerine yazmıyor galiba sizin modül ile bağlantılı çalışmıyor eğer zamanınız varsa ios modülü eklerseniz veya bu modüle ekleseniz mümkün müdür acaba

symbuzzer

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali BEYAZ
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
30
Hocam çok aradım ama bir türlü sizin modülle çalışan ios-style recent apps modülü bulamadım launcher üzerine yazmıyor galiba sizin modül ile bağlantılı çalışmıyor eğer zamanınız varsa ios modülü eklerseniz veya bu modüle ekleseniz mümkün müdür acaba
bana o modülü atın bir bakayım yapabiliyor muyum diye. Ama deneyecekseniz yapacam ve cihazınızın bootloopa düşme ihtimali var. Geri alabilecek misiniz bir şey olursa?

rastalgun

This is the way
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RasAlghun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
33
bana o modülü atın bir bakayım yapabiliyor muyum diye. Ama deneyecekseniz yapacam ve cihazınızın bootloopa düşme ihtimali var. Geri alabilecek misiniz bir şey olursa?
Kendim denerim her türlü bootloopa düşünce düzeltebiliyorum hocam sorumluluk bana ait siz yapabilirseniz ben denerim (17 MB lik dosya ama sunucu işlemesi için çok büyük diyor)

Link bıraktım

Son düzenleme:
Üst Alt