Çözüldü MIUI Kuramıyorum

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Bir süredir aosp tabanlı romlar kullanıyodum ve MIUI' a geçmek istedim ancak 5 yıllık rom tecrübemde bile karşılaşmadığım birşey oldu. Herhangi bir miui yüklemeye çalıştığımda (Android 7 hariç) Android Setup ekranında temiz bir kurulum ya da yedekten seç menüsü çıkıyor ama işte bu menüden nereye basarsam basayım aynı yere geri dönüyor. Mobil veriyi ve wifi ağlarını, recovery ile kurmayı, mi flash tool ile fastboot kurmayı, full wipe vb herşeyi denedim ama sonuç hep aynı. Böyle birşey yaşayan var mı bilmiyorum ancak gerçekten bir sonuca varamadım. Yardımcı olabilecek varsa rom kurup size videosunu çekip gösterebilirim.

Düzeltme: Sorun çözüldü.

Son düzenleme:

GokhanOfficial

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
13
Böyle bir sorun hiç yaşamadım ama belki MIUI 11 kurmaya çalıştığınız içindir. En son MiRoom'un MIUI 10 son sürümünü arkadaşımla kurduğumuzda ikimizde de sorun olmadı. Onun linkini vereyim, onla da deneyin. Sistemi açarsanız da Google hesabınızı ekleyip kaldırın, sonra stock ROM deneyin.

ROM Linki:
Kanal bana ait. Güvenebilirsiniz. Bu dosyayı internette bulursanız indirebilirsiniz ama Vince ROM'ları silinmeye başladı. Altındaki GMS olmayan zip dosyasının güvenliğini garanti edemem. Onu bir Rus forumundaki mesajdan indirdim.

MustafaKAYA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Böyle bir sorun hiç yaşamadım ama belki MIUI 11 kurmaya çalıştığınız içindir. En son MiRoom'un MIUI 10 son sürümünü arkadaşımla kurduğumuzda ikimizde de sorun olmadı. Onun linkini vereyim, onla da deneyin. Sistemi açarsanız da Google hesabınızı ekleyip kaldırın, sonra stock ROM deneyin.

ROM Linki:
Kanal bana ait. Güvenebilirsiniz. Bu dosyayı internette bulursanız indirebilirsiniz ama Vince ROM'ları silinmeye başladı. Altındaki GMS olmayan zip dosyasının güvenliğini garanti edemem. Onu bir Rus forumundaki mesajdan indirdim.
Pek öyle değilmiş ama teşekkürler sorunu çözdüm WEZEN hocamın yorumundan yardım aldım

Üst Alt