Soru MIUI İkonlar Sorunsalı

thezalim02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Gazi
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Meslek
Backend Front Edit
Konular
44
Yav sabah güncelleme aldim. telefonun içine oldu. İkonlar guzeligini yitirdi. Yuvarlak kenarları gitti ne yaptimsa duzelmiyor. mi kilidini bekliyom 3 gün sonra dolacak ve açılacak ozamana kadar idareminedeyim yoksa çözümü varmdir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam genelde temadan kaynaklanıyor, tema değiştirmeyi denediniz mi ?

Oyla:

thezalim02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Gazi
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Meslek
Backend Front Edit
Konular
44
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denedim hocam duzelmiyor

Oyla:

Yakupbb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup budak
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
21
Temalarla alakalı bir durum değil maalesef apkmirror sitesinden launcheri guncellerseniz durum düzeltebiliryn~~

Oyla:

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
Android güzel ancak şu ikonlar konusunda çok sorunlu. Eu Stabilde miui mod icons klasörünü sildikten sonra bazı ikonlar böyle oluyordu tema değiştirince düzeliyordu

Oyla:

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Android güzel ancak şu ikonlar konusunda çok sorunlu. Eu Stabilde miui mod icons klasörünü sildikten sonra bazı ikonlar böyle oluyordu tema değiştirince düzeliyordu
İkonlar konusunda sorunlu olan aslında Android değil, Miui başlatıcısı. Diğer markaların başlatıcılarının çoğunda yada üçüncü taraf başlatıcılarda istediğiniz ikonları paket olarak yükleyebiliyor ve kare, oval,yuvarlak vs gibi ayarlar yapabiliyorsunuz, ancak miui başlatıcıda böyle bir seçeneğimiz yok malesef, ancak tema mağazasından bölgeyi hindistan yaparsak simge değiştirebiliyoruz ancak tam olarak işlevsel değil.

Konu sahibi arkadaşın sorusuna gelirse bu durum genelde resmi yazılımlardayken geliştirici seçeneklerindeki Miui Optimizasyonunu kapattığınızda böyle olmaktadır. Onun haricindeki hatalarda varsayılan temayı tekrar uygulamak sorunu çözmesi gerek ancak çözmüyorsa belirttiğiniz gibi cihazınıza özel bir durum olabilir güncelleme sonrası.

Eğer güncellemeden kastınız Miui launcher ise Güncellemelerini kaldırmayı deneyin, yok sistem güncellemesinden sonra böyle olduysa bilemiyorum, beklemek gerekebilir.

Oyla:

Brkakn07

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Amazfit Pace
Konular
11
İkonlar konusunda sorunlu olan aslında Android değil, Miui başlatıcısı. Diğer markaların başlatıcılarının çoğunda yada üçüncü taraf başlatıcılarda istediğiniz ikonları paket olarak yükleyebiliyor ve kare, oval,yuvarlak vs gibi ayarlar yapabiliyorsunuz, ancak miui başlatıcıda böyle bir seçeneğimiz yok malesef, ancak tema mağazasından bölgeyi hindistan yaparsak simge değiştirebiliyoruz ancak tam olarak işlevsel değil.

Konu sahibi arkadaşın sorusuna gelirse bu durum genelde resmi yazılımlardayken geliştirici seçeneklerindeki Miui Optimizasyonunu kapattığınızda böyle olmaktadır. Onun haricindeki hatalarda varsayılan temayı tekrar uygulamak sorunu çözmesi gerek ancak çözmüyorsa belirttiğiniz gibi cihazınıza özel bir durum olabilir güncelleme sonrası.

Eğer güncellemeden kastınız Miui launcher ise Güncellemelerini kaldırmayı deneyin, yok sistem güncellemesinden sonra böyle olduysa bilemiyorum, beklemek gerekebilir.
Miui Launcher diğer başlatıcılara göre daha seri geliyor nedense ondan dolayı diğerlerini kullanmak biraz zor geliyor konuyu biraz sapıttım kusura bakmayın lütfen

Oyla:

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
MIUI optimizasyonunu kapatınca bende de böyle oluyordu çok kötü görünüyor telefonun bütün güzelliğini bozuyordu. Artık açık kullanıyorum. Kapalıysa bir de açıp deneyin

Oyla:

thezalim02

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut Gazi
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Meslek
Backend Front Edit
Konular
44
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşşekürler

Oyla:

sefaduman54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa Duman
Cihazım
Mİ 9SE
Meslek
BT Uzmanı
Konular
28
MIUI optimizasyonunu kapatınca bende de böyle oluyordu çok kötü görünüyor telefonun bütün güzelliğini bozuyordu. Artık açık kullanıyorum. Kapalıysa bir de açıp deneyin
Youtube Vanced için mecburuz yav :)

Oyla:
Üst Alt