Soru miui için en iyi yedekleme programı hangisi?

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Rom değiştirme işlemleri sonrasında tamamen bilgilerimiz gidiyor.
*Mi cloud yedeği uygulamaları ve fotoğrafları tam yedekleme yapmıyor internet kullanarak indiriyor ve baya uzun sürüyor.
*Pc suit uygulamasında ise telefonu görmüyor.
*Ayarlardan backup yapıp MIUI dosyasını bilgisayara attıktan sonra rom yükleyip. Tekrar miui dosyasını telefon hafızasına atınca restore işlemi yapılıyor. Fakat bu işlemde de fotoğrafları kapsamıyor.
Kısacası benim istediğim; Ayarlar, kişiler, fotoğraflar, mesajlar, uygulamalar (verileri ile birlikte) ve ana ekran dizilimini bilgisayara yedekleme yapabilen program var mı bildiğiniz.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hangisini kullanırsanız kullanın WhatsApp, mail gibi bildirim aldığınız uygulamaları yedekten yüklemeyin,bildirim alma sorunları çıkıyor...
Bence miui rom için en kullanışlısı miuinin kendi yedekleme programı...
Ayrıca rom yüklerken, dahili hafızayı silmenize gerek yok. O yüzden fotoğraflarda sıkıntı olmaz...

Oyla:

taha.blt

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
36
Hangisini kullanırsanız kullanın WhatsApp, mail gibi bildirim aldığınız uygulamaları yedekten yüklemeyin,bildirim alma sorunları çıkıyor...
Bence miui rom için en kullanışlısı miuinin kendi yedekleme programı...
Ayrıca rom yüklerken, dahili hafızayı silmenize gerek yok. O yüzden fotoğraflarda sıkıntı olmaz...

Anladım. En iyisi dediğiniz gibi kendi backup sistemi.
Fotoğraflar geliştirici sürüme geçince gitti o yüzden mi clouddan fotoğrafları restore ettim.
Mi cloud sinir bozucu resimlerin önbellek resimlerini indiriyor. Tek tek fotoları açarak orjinal resimi indir demek zorunda kalıyorum. Bunun bir çaresi var mıdır acaba.

Oyla:
Üst Alt