MIUI Haftalık Güncelleme 5.5.29

mersinyapici3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TC GamzeMersin Yapıcı
Konular
8
Ustat bende zaten hala 5.4.3 yüklü memnun oldugum icin hic guncellemedim ama artik zamani geldi diye düşünmüştüm

mersinyapici3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
TC GamzeMersin Yapıcı
Konular
8
Orjinal stabil rom deneyen varmi aranizda redmi note 4g cihazim

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
Merhaba, ben Mi4 kullancısıyım. Ve bu cihazı daha yeni kullanmaya başladım Miuiv6 rom'u ve güncellemeleri nerden bulup nasıl kurabilirim yardımcı olur musunuz ? :S

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
harbor26' Alıntı:
Merhaba, ben Mi4 kullancısıyım. Ve bu cihazı daha yeni kullanmaya başladım Miuiv6 rom'u ve güncellemeleri nerden bulup nasıl kurabilirim yardımcı olur musunuz ? :S

Hocam wifi ağına bağlanıp telefonunuzdaki güncelleyici uygulamasına girin. En son güncellemeyi gösterecektir. Onay verirseniz son güncelleme otomatik olarak yüklenir.

bravesolar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
iyi günler bende cihazı (mi4) yeni aldım. miui 6.5.1.0 karalı sürümü kullanıyorum, türkçe çevirisi neredeyse eksiksiz ve hoşuma gitti. önceki telefonlarımda miui v5 vardı onlarda jbart ile çevirilerde kısmen sıkıntı olsada genel anlamda memnundum.

mi4 içinde haftalık güncellemeleri jbart ile türkçeye çevirip kurmayı düşünüyorum. sıkıntı oluyor mu kullananlardan tavsiye alabilir miyim. herkese iyi forumlar

harbor26

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
20
ahmet.bozkurtr' Alıntı:
Fenix' Alıntı:
Bende guncelledim ama rehber deki resim Lee gitti bir bende mi bu durum
Aynisi bende'de oldu. Hız olarak biraz performans gelmiş daha önce 1gb altına düşüyordu ram, şuan 1.5 larda tüm programlar acik.

MI 4LTE cihazımdan gönderildi
Usta şu an durum ne ? Bende telefonu resetlediğim zaman Ram kullanımı 1.5 falan oluyor. Ama aradan zaman geçtikçe (10-11 saat) ram kullanımı 850-1000 arası oluyor. Sizin durumunuz şu anda nedir ? Ona göre bende kurayım bu güncellemeyi ?

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
Arkadaşlar ben bu güncellemeyi yaptım ama telefon yavaşladı ekran ve klavye takılıyor önceki haline nasıl dönerim teşekkürler

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
tasamek' Alıntı:
Arkadaşlar ben bu güncellemeyi yaptım ama telefon yavaşladı ekran ve klavye takılıyor önceki haline nasıl dönerim teşekkürler

Cihazınızın güncelleyici uygulamasına girin. Recovery modeunda başlat'ı seçin. Recovery'e girdikten sonra ise aktif sistemi değiştirip yeniden başlatın. (örneğin system1 görünüyorsa system2'yi seçin)

tasamek

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi4s mipad mi6
Meslek
teknisyen
Konular
50
cantara' Alıntı:
tasamek' Alıntı:

Cihazınızın güncelleyici uygulamasına girin. Recovery modeunda başlat'ı seçin. Recovery'e girdikten sonra ise aktif sistemi değiştirip yeniden başlatın. (örneğin system1 görünüyorsa system2'yi seçin)

arkadaşım dediğini yaptım ama telefonda siyah ekran var alttada com.android phone işlemi durdu yazısı var tamam tıklıyorum bu sefer postalar uygulaması durdu geliyor yine tamam tıklıyorum yine com android phone işlemi durdu yazısı geliyor ne yapmam lazım teşekkürler şimdide ekran tamamen siyah hiçbir yazı yok yardım lütfen

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
tasamek' Alıntı:
cantara' Alıntı:
tasamek' Alıntı:

arkadaşım dediğini yaptım ama telefonda siyah ekran var alttada com.android phone işlemi durdu yazısı var tamam tıklıyorum bu sefer postalar uygulaması durdu geliyor yine tamam tıklıyorum yine com android phone işlemi durdu yazısı geliyor ne yapmam lazım teşekkürler şimdide ekran tamamen siyah hiçbir yazı yok yardım lütfen

Hocam mi4 kullanıyorsunuz değil mi? Telefonu kapatın ve ses açma+güç tuşlarına beraber basarak açın. Recovery modunda başlayacaktır.

Üst Alt