Çözüldü MIUI Güvenlik Uygulaması İngilizce Oldu

blackshadow

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
#
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
22
Merhaba, pil detay ekranını kullanışlı bulmadığım için Uygulamalardan Güvenlik uygulamasının güncellemelerini kaldırdım ve eski sürümlerden birini apkmirror sitesinden yükledim. Karanlık mod ve eski gösterge ekranı geri geldi ancak uygulamayı Türkçe yapamadım. Cihazın dilini önce İngilizce sonra Türkçe yaptığım ve yeniden başlattığım halde sorun çözülmedi. Tekrar eski haline sıfırlama dışında nasıl çevirebilirim?

Çözüm
Merhaba, pil detay ekranını kullanışlı bulmadığım için Uygulamalardan Güvenlik uygulamasının güncellemelerini kaldırdım ve eski sürümlerden birini apkmirror sitesinden yükledim. Karanlık mod ve eski gösterge ekranı geri geldi ancak uygulamayı Türkçe yapamadım. Cihazın dilini önce İngilizce sonra Türkçe yaptığım ve yeniden başlattığım halde sorun çözülmedi. Tekrar eski haline sıfırlama dışında nasıl çevirebilirim?
Güncellemeyi kaldırıp burdan guncelleyin. Veya başka apkları deneyin illa Türkçe olan çıkar karşınıza.

Furkna

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Futkan
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Lütfen securty ( güvenlik ) uygulamasına guncelleme getirin artık ses değiştirme bizede gelsin .

Oyla:

Osmanyılmaz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Not8 Pro
Konular
0
Güncellemeyi kaldırıp burdan guncelleyin. Veya başka apkları deneyin illa Türkçe olan çıkar karşınıza.
Ben güncelledim baya oldu ingilizce kullanıyorum şuan ne yapmam lazım yardımcı olurmusun.

Oyla:
Üst Alt