Çözüldü Mıuı Güncellemesinden Sonra Touchpal Klavye açılmıyor

Çözüm
Merhaba sorunun çözümünü buldum bende note 8 pro kullanıyorum miuı 12.5 güncellemesinden sonra açılmamıştı klavye . Çözüm temalar uygulamasına girin üstteki arama çubuguna font yazın aratın istediğiniz fontu indirin uygula deyin uyguladıktan sonra telefon yeniden başlatılacak açıldıkdan sonra touchpal klavyeyi kurun sorun ortadan kalkacaktır. Sistemin kendi yazı tipinden kaynaklı bir sorun gibi duruyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba sorunun çözümünü buldum bende note 8 pro kullanıyorum miuı 12.5 güncellemesinden sonra açılmamıştı klavye . Çözüm temalar uygulamasına girin üstteki arama çubuguna font yazın aratın istediğiniz fontu indirin uygula deyin uyguladıktan sonra telefon yeniden başlatılacak açıldıkdan sonra touchpal klavyeyi kurun...

Dermancik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Note10
Konular
0
Yok... Bende T9 kullanırdım ama artık ihtiyacım kalmadı.
Ne yaptın da ihtiyaç duymadın kardeş? Başka t9 klavye mi buldun? Varmı öyle önerebileceğinn touchpal gibi kaliteli t9 klavye,?

Mi 9T Pro miui 12.5.1 geldikten sonra bende de çalışmıyor. Herşeyi denedim, farklı apk'lar vs, malesef.
Aynen yusuf kardeşim
Bir çok kişi aynı durumda
Malesef alıştığımız klavye yi artık kullanıyoruz
Araştırmaya devam ediliyor, sende araştır bulursan çözüm bizimle de paylaş

Son düzenleme:

Dermancik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Note10
Konular
0
Uygulamanın verilerini silerek kaldırıp yeniden yüklemeyi denediniz mi?
Ben denedim. Ve daha neler neler denedim ama malesef olmuyor! Uygulama çok güzel bir şekilde kuruluyor.ayarlarını yapmada da sorun yok.ama mesaj yazmaya gelince klavye piyasa da yok.çıkmıyor klavye.ve bir kaç saniye sonra klavye durdu diye uyarı geliyor.yani denemediğim birşey kalmadı SONUÇ olmuyor!!!!

Merhaba arkadaşlar adım derman.kayseri den yazıyorum.oto döşeme dükkanım var.
Canımı sıkan bir konu var. Yardımcı olup çözüm bulabilen arkadasa 1 TAKIM OTO KOLTUK KILIFI HEDİYE EDECEĞİM.
Yıllardır redmi note 8 telefonu kullanarak TOUCHPAL T9 KLAVYE kullandım ve bu klavye ile çok rahat yazıyordum. 3 gün önce telefon modelimi yükseltmek istedim ve ReDmi Note 10s telefon aldım 3 gün oldu alalı.fakat bu bahsettiğim klavye yi bu yeni telefonumda kullanıyorum.telefonA uygulamayı gerek ApK olark, gerekse play store den çok başarılı bir şekilde kuruyorum! Kurmada problem yok! Ayarlarını da çok iyi şekilde yapıyorum.onda da sorun yok! Fakat yazmaya gelince klavye açılmıyor.
burada forumdada bir arkadaş aynı dertten muzdarip.onlarda çözüm bulamamışlar çözüm arıyorlar.fakat bir çözüm bulan yok.
Baştada dediğim gibi bana bu konuda çözüm bulabilen kişiye 1 takım oto koltuk kılıfı hediye edeceğim!

Moderatör tarafında düzenlendi:

KayraBey

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kayra
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Meslek
Bil.Tek.
Konular
7
Ne yaptın da ihtiyaç duymadın kardeş? Başka t9 klavye mi buldun? Varmı öyle önerebileceğinn touchpal gibi kaliteli t9 klavye,?

Aynen yusuf kardeşim
Bir çok kişi aynı durumda
Malesef alıştığımız klavye yi artık kullanıyoruz
Araştırmaya devam ediliyor, sende araştır bulursan çözüm bizimle de paylaş
Normal klavyeye geçtim. SwiftKey klavye inanılmaz bir tahmin başarısı var. Kelime değil cümle tahmini yapıyor çok rahat.

Dermancik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sedat
Cihazım
Note10
Konular
0
Aynen öyle vallahi
Ben çözümbuldum arkadaşlar.touchpalden daha kaliteli bir T9 klavye buldum. Süper birşey
Linki paylaşıyorum

Buyurungüle güle kullanın

Fatih_TURAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih TURAN
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Ben denedim. Ve daha neler neler denedim ama malesef olmuyor! Uygulama çok güzel bir şekilde kuruluyor.ayarlarını yapmada da sorun yok.ama mesaj yazmaya gelince klavye piyasa da yok.çıkmıyor klavye.ve bir kaç saniye sonra klavye durdu diye uyarı geliyor.yani denemediğim birşey kalmadı SONUÇ olmuyor!!!!

Merhaba arkadaşlar adım derman.kayseri den yazıyorum.oto döşeme dükkanım var.
Canımı sıkan bir konu var. Yardımcı olup çözüm bulabilen arkadasa 1 TAKIM OTO KOLTUK KILIFI HEDİYE EDECEĞİM.
Yıllardır redmi note 8 telefonu kullanarak TOUCHPAL T9 KLAVYE kullandım ve bu klavye ile çok rahat yazıyordum. 3 gün önce telefon modelimi yükseltmek istedim ve ReDmi Note 10s telefon aldım 3 gün oldu alalı.fakat bu bahsettiğim klavye yi bu yeni telefonumda kullanıyorum.telefonA uygulamayı gerek ApK olark, gerekse play store den çok başarılı bir şekilde kuruyorum! Kurmada problem yok! Ayarlarını da çok iyi şekilde yapıyorum.onda da sorun yok! Fakat yazmaya gelince klavye açılmıyor.
burada forumdada bir arkadaş aynı dertten muzdarip.onlarda çözüm bulamamışlar çözüm arıyorlar.fakat bir çözüm bulan yok.
Baştada dediğim gibi bana bu konuda çözüm bulabilen kişiye 1 takım oto koltuk kılıfı hediye edeceğim!
Dostum merhaba, mesajını okuyunca derdimi çok güzel anlatan bir paylaşım olduğunu gördüm. İnan buradaki tüm arkadaşlarla aynı duygu ve düşünceleri paylaşıyoruz.

Yaklaşık 10 yıldır kullandığım ve artık kendimle bütünleştirdiğim TOUCHPAL klavyeyi maalesef dün gece REDİM NOTE 8 PRO cihazıma gelen güncelleme yüzünden kullanamaz hale geldim.

Sevgili yetkililer, klavye bir nevi insanın karakterini yansıtır. Ben sırf bu TOUCHPAL klavye yüzünden android cihaz kullanıyorum.
Artık birçok iş ve görüşmelerimizi mesaj yoluyla yaptığımız için klavye, rahat ve hızlı yazı yazma konu konusu çok ama çok önemli.

Lütfen bu güncelleme sorununa bir çözüm bulun, yoksa maalesef ben cihazı önceki versiyona döndürmek zorunda kalacağım.

İnanın bu mesajı yazarken bile krize girdim.
Buradan ısrarla paylaşan bir arkadaşı önerdiği TAMO KLAVYEYİ kurdum.onun T9 ile yazıyorum ama TOUCHPAL ın yanından bile geçemez.

LÜTFEN YAZILIMDAN ANLAYAN BİR ARKADAŞ BU KONUYA ÇÖZÜM BULSUN.TEŞEKKÜRLER...

gaddarkhalin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 nfc
Konular
0
Aynen bende sıkıntı çekiyorum malesef çözüm bulan yazarsa sevinirim teşekkürler

Samet 51

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Merhaba ben de yeni mi 11 ultra aldım 12.5.4.0 sürüm yüklü ve touchpaI yükledim çalışmıyor .ben de t 9 klavye kullanıcı si yin ve bu durum ciddi ciddi canını sıktı, düzgün yazmaya önem gösteririm ama görüldüğü gibi yeni yüklediğim go key board ile akıcı ve düzgün yazamıyorum ama touch da bakmadan araç kullanırken veya biriyle konuşurken hem imla ya uygun hem hızlı yazıyordum. Allah rızası için biri şunun çözümünü bulsun artık en iyilerden mi 11 ultra yi minicik bir detay cehennem etti bana

mericmutlu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mneriç
Cihazım
mi5
Konular
0
Mİ9T 12.1.4 Güncellemesinin ardından Touchpal bende de çalışmıyor. Böyle olacağını bilsem güncellemezdim...
Bütün interneti taradım lakin herhangi bir çözüm de görünmüyor.
12.5.1 li redmi note 7 de çalışıyor klavye.
Problemin kaynağını da çözemiyorum ki.

Ati04

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hami Atilla
Cihazım
redmi note10 5G
Konular
2
Merhaba sorunun çözümünü buldum bende note 8 pro kullanıyorum miuı 12.5 güncellemesinden sonra açılmamıştı klavye . Çözüm temalar uygulamasına girin üstteki arama çubuguna font yazın aratın istediğiniz fontu indirin uygula deyin uyguladıktan sonra telefon yeniden başlatılacak açıldıkdan sonra touchpal klavyeyi kurun sorun ortadan kalkacaktır. Sistemin kendi yazı tipinden kaynaklı bir sorun gibi duruyor.

Oyla: Çözüm
Üst Alt