Yardım Miui Güncelleme

anilkeser58

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi mix 2s
Konular
2
Merhaba arkadaşlar. Xiaomi mi mix 2 s kullanıyorum. Geçen bir arkadaşımda da aynı telefonu gördüm adamda miui 1211 yüklü benimkisi miui 10 sistem güncellemelerine giriyorum uygun güncelleme yok yazıyor nasıl yükseltebilirim miui sürümünü.

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Hocam miui 10 bence miui 12 den 3-4 kat daha iyidir her anlamda. Güncelleyince pişman olacağınızı düşünüyorum. Aşağıdaki bağlantıdan recovery yazan yerdeki linke tıklayın otomatik inmeye başlar. Daha sonra güncelleme kısmından miui sürümünüze 4-5 tıklayın üst üste, ek güncelleme açılacak, sağ üstteki 3 noktaya tıklayın güncelleme paketini seçin var ona tıklayın ve indirdiğiniz zip dosyasını seçin. (dosya yöneticisinde download klasörüne veya benzeri ad olan download rom diye bir klasöre iner) Güncelleme doğrulandıktan sonra yeniden başlat yazısı çıkacak tıkladıktan sonra telefon kapanacak ve güncelleme başlayacaktır. 15-20 dk içerisinde telefon açılacaktır. Bu tür güncelleme sonrası telefonda birşeyler ters gidebilir. Yazılım çökebilir, miui ekranında veya mi ekranında takılı kalabilir. Genelde bu tür güncelleme yönteminde sıkıntı olmuyor ben daha önce bu tarz çok güncelleme yaptım hiç sorun olmadı. Ama ihtimal dahilinde olduğunu size hatırlatmak istiyorum.

Son düzenleme:

anne12

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gECEm
Cihazım
REDMİ NOTE7 PRO
Konular
4
bu adrese gir sonrasında en üstteki güncel dosyayı yani indir sonrasın da Xiaomi Flash Programı ve Driver onun içinde bu linkten indir sonra telefonu fastboota al ve programdan alltan clean all seç olayı bitir.

lckdora

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
s e r
Cihazım
Mi11 Lite 5G NE
Meslek
İşsiz
Konular
26
Hocam miui 10 bence miui 12 den 3-4 kat daha iyidir her anlamda. Güncelleyince pişman olacağınızı düşünüyorum. Aşağıdaki bağlantıdan recovery yazan yerdeki linke tıklayın otomatik inmeye başlar. Daha sonra güncelleme kısmından miui sürümünüze 4-5 tıklayın üst üste ek güncelleme açılacak sağ üstteki 3 noktaya tıklayın güncelleme paketini seçin var ona tıklayın ve indirdiğiniz zip dosyasını seçin. (dosya yöneticisinde download klasörüne veya benzeri ad olan download rom diye bir klasöre iner) Güncelleme doğrulandıktan sonra yeniden başlat yazısı çıkacak tıkladıktan sonra telefon kapanacak ve güncelleme başlayacaktır. 15-20 dk içerisinde telefon açılacaktır. Bu tür güncelleme sonrası telefonda birşeyler ters gidebilir. Yazılım çökebilir, miui ekranında veya mi ekranında takılı kalabilir. Genelde bu tür güncelleme yönteminde sıkıntı olmuyor ben daha önce bu tarz çok güncelleme yaptım hiç sorun olmadı. Ama ihtimal dahilinde olduğunu size hatırlatmak istiyorum.

Sakin ol şampiyon

Üst Alt