Yardım Miui Globalden Betaya Geçmek

Yasamicinmi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5
Konular
9
Oncelikle iyi aksamlar
Cihazim mi5 suan global rom yuklu ama Ben haftalik gunceleme Alan romlara gecmek istiyorum galiba beta rom deniyor but romlara nasil gecebilirim bootloader kilidi acmam lazimmi ?yardim ederseniz sevinirim

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Tesekkurler hocam peki son sorum var kararliya donmesek bir sorun olurmu yani atiyorum miui10 geldi global versiyonu yukledim onu bidaha da hic haftalik güncellemeleri yuklemedim oyle bir sansim varmi cunku twrp Olay zor keske direk miflash ile yukleyebilsek kararli romu

Sorunuzu tam anlamadım ama anladığım kadarıyla cevaplayayım.
Global kararlılara genelde ayda bir güncelleme gelir. Genelde romun en sorunsuz halidir.
Global betalara haftada bir güncelleme gelir. Ama beta olduğu için bir çok hata barındırabilir stabil sorunsuz vs değildir.
Global beta yüklerseniz global betanın haftalık güncellemelerini alırsınız.
Global kararlı yüklerseniz global kararlının ayda bir gelen güncellemesini alırsınız.

İsterseniz telefonunuzu hep global betada kullanın hiç bir sorun olmaz.
İstediğiniz zaman global betaya istediğiniz zaman global kararlıya gerekli işlemleri yaparak dönebilirsiniz. Bu konuda da hiç bir sorun yok.
Twrp olayı çok basit. İçine girip öğrenirseniz sizde anlarsınız kolaylığını zaten.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Yasamicinmi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5
Konular
9
Sorunuzu tam anlamadım ama anladığım kadarıyla cevaplayayım.
Global kararlılara genelde ayda bir güncelleme gelir. Genelde romun en sorunsuz halidir.
Global betalara haftada bir güncelleme gelir. Ama beta olduğu için bir çok hata barındırabilir stabil sorunsuz vs değildir.
Global beta yüklerseniz global betanın haftalık güncellemelerini alırsınız.
Global kararlı yüklerseniz global kararlının ayda bir gelen güncellemesini alırsınız.

İsterseniz telefonunuzu hep global betada kullanın hiç bir sorun olmaz.
İstediğiniz zaman global betaya istediğiniz zaman global kararlıya gerekli işlemleri yaparak dönebilirsiniz. Bu konuda da hiç bir sorun yok.
Twrp olayı çok basit. İçine girip öğrenirseniz sizde anlarsınız kolaylığını zaten.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam kelimesi kelimesine anlamissinizIslemi yapinca yazacagim size sonucu iyi gunler

Oyla:
Üst Alt