Yardım MIUI global 14.0.4.0 WİFİ sorunu

Skyloud

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Çok sinir bozucu bir problem telefona 1-2 saat dokunmuyorum ya da bazen elimdeyken internet gidiyor wifi bağlı ünlem işareti yok uyarı yok ama youtube,instagram vb. internet gerektiren uygulamalar yüklenmiyor wifi aç kapat yapıyorum internet geliyor. Bunun bir çözümü varmı yoksa yazılımsal bir hatamı bilen varmı. Pixel rom kullanıyordum sensörler bozulunca tekrar MIUI geçtim sensörler düzeldi bu başladı daha pixel rom yüklemeden öncede bu sorun vardı o yüzen pixel roma geçmiştim. Pixelde wifi sorunu gitti sensör sorunu geldi.

Skyloud

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Diyorsanız şuanki romda sorun vardır. Temiz kurulum ile yeniden rom atın.
hocam pixel rom atma sebebim wifi sorunu başlaması yüzündendi daha öncesinde hiç rom yüklememiştim pixel romda sensör sorunu kendini gösterince orjinale döneyim dedim telefonu komple sıfırladım içinde yazılım bile yoktu MIUI yükledim yine wifi sorunu devam ediyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wifi kopma sorunu çözümü burada anlatmış bir arkadaş isterseniz deneyin
Denedim daha öncesinde maalesef işe yaramıyor teşekkür ederim.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Çok sinir bozucu bir problem telefona 1-2 saat dokunmuyorum ya da bazen elimdeyken internet gidiyor wifi bağlı ünlem işareti yok uyarı yok ama youtube,instagram vb. internet gerektiren uygulamalar yüklenmiyor wifi aç kapat yapıyorum internet geliyor. Bunun bir çözümü varmı yoksa yazılımsal bir hatamı bilen varmı. Pixel rom kullanıyordum sensörler bozulunca tekrar MIUI geçtim sensörler düzeldi bu başladı daha pixel rom yüklemeden öncede bu sorun vardı o yüzen pixel roma geçmiştim. Pixelde wifi sorunu gitti sensör sorunu geldi.
Aynı sorunu yaşıyordum ilk modemden kaynaklı sanıyordum fakat sadece benim cihazımda oluyordu daha sonra farklı bir sürümü temiz kurulum yaptım sorun düzeldi.

Skyloud

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Mi 11 Lite 4G
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Aynı sorunu yaşıyordum ilk modemden kaynaklı sanıyordum fakat sadece benim cihazımda oluyordu daha sonra farklı bir sürümü temiz kurulum yaptım sorun düzeldi.
Hocam adb üzerindenmi kurdunuz yoksa twrp üzerindenmi

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam adb üzerindenmi kurdunuz yoksa twrp üzerindenmi
Ben fastboot rom kurmuyorum hocam bütün işlemlerimi twrpden yapıyorum. Fastboot rom kurarken bir hata olursa kurtarılamayabiliyor(hata sonrası pc cihazı fastbootta görmemesi gibi) ama twrpde rom kurarken bir hata çıksa bile wipe yapıp başka rom kurup brick olmadan kurtarabiliyorsunuz ve daha sağlıklı oluyor size de tavsiyem kuracağınız rom hybrid romsa hep twrp kullanın

Üst Alt