Yardım MIUI Eu Rom nasıl kurulur?

OutriggrGod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
9
Merhaba Eu Rom kurmak istiyorum kuzenim bana biraz anlatmıştı (oda kurdu) fakat aklıma takılan bazı sorular var Mesela ben güncel Eu rom kurdum ve bi kaç ay sonra hyper os veya normal bir güncelleme geldi ben tekrar global romamı dönmemmi gerekicek güncellemek için ?

avon111

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Avon
Cihazım
Redmi K50 Pro
Konular
2
Merhaba; Gelecek olan HyperOS Güncellemesi Eu içinde gelecektir. Eğer ki gelecek olan güncellemeleri telefonunuzu sıfırlamadan sadece güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Aşağıya resim ekledim. Eğer ki ''windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat'' dosyasını çalıştırıp kurulum yaparsanız sıfırdan yüklersiniz. Lakin ''windows_fastboot_update_rom.bat'' dosyasını çalıştırırsanız sadece yeni güncellemeyi telefonunuza yüklemiş olursunuz.

Ekli dosyalar

• Eu.PNG
    Eu.PNG
    16,4 KB · Görüntüleme: 10

DarkLegion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Eu ROM hybrid şeklindedir. Yani ister twrp üzerinden ister bilgisayar üzerinden kurulabilir. Forumda rom nasıl kurulur ile ilgili bir sürü konu var. Bakmayı düşündünüz mü?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    31,4 KB · Görüntüleme: 10

OutriggrGod

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
9
Merhaba; Gelecek olan HyperOS Güncellemesi Eu içinde gelecektir. Eğer ki gelecek olan güncellemeleri telefonunuzu sıfırlamadan sadece güncellemeyi yükleyebilirsiniz. Aşağıya resim ekledim. Eğer ki ''windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat'' dosyasını çalıştırıp kurulum yaparsanız sıfırdan yüklersiniz. Lakin ''windows_fastboot_update_rom.bat'' dosyasını çalıştırırsanız sadece yeni güncellemeyi telefonunuza yüklemiş olursunuz.
Çok teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz aklıma takılmıştı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eu ROM hybrid şeklindedir. Yani ister twrp üzerinden ister bilgisayar üzerinden kurulabilir. Forumda rom nasıl kurulur ile ilgili bir sürü konu var. Bakmayı düşündünüz mü?
Kuzenim detaylıca anlattı twrp değil bilgisiyar üzerinden kuracağım. O yüzden forumdan pek bakmayı düşünmedim ginede teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Üst Alt