Yardım miui eduroam bağlantı sorunu

ykabakc19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 10|V.10.3.4.0 PFGCNXM|(stable)
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Cihazım Xiaomi Redmi Note 7. Yüklü sürüm MIUI 10|V.10.3.4.0 PFGCNXM|(stable). Eduroam önceden de bağlandığım şekilde bağlamaya çalışıyorum ama son ekran olarak sürekli Bağlandı, internet yok yazısı geliyor. Sebebi nedir ? Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

kemal16

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Ben de Mi 9T cihazımda aynı sorunu yaşıyorum. Düne kadar sorunsuz bağlanırken bugün bağlandı,internet yok hatası alıyorum.
Wifi ayarlarını da sıfırladım ama çözülmedi.
Var mı bir fikri olan?

Son düzenleme:
Oyla:

ykabakc19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Ben de Mi 9T cihazımda aynı sorunu yaşıyorum. Düne kadar sorunsuz bağlanırken bugün bağlandı,internet yok hatası alıyorum.
Wifi ayarlarını da sıfırladım ama çözülmedi.
Var mı bir fikri olan?
Dns ayarlı herhangi bir şey varsa ondan olur. Ben magisk üzerinden DNS değiştirici zip flaşlamıştım. Onu sildim ve halloldu

Oyla:

farukertek

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk ERTEK
Cihazım
Mi9
Konular
1
Xiamio Mi9 kullanıcısıyım. eduroam ağında bu sabah bağlantı kuruldu internet yok uyarısı aldım. daha sonrasında bağlanamadım bu sorunu çözen varmı?

Oyla:

ykabakc19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Xiamio Mi9 kullanıcısıyım. eduroam ağında bu sabah bağlantı kuruldu internet yok uyarısı aldım. daha sonrasında bağlanamadım bu sorunu çözen varmı?
Ben dns ayarı değiştirdiğim için sorun olmuştu. DNS ayarını değiştirdiğim mahgisk zipini kaldırınca sorun çözüldü.

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Beyler sorunun çözümü eğer dns değiştirici veya adguard gibi reklam engelleyici kullanıyorsanız eduroam'a bağlanamıyorsunuz.Çözüm yolu bunları devre dışı bırakmak veya silmekten geçiyor. Ben çok uzun süredir bu dertle uğraşıyordum sonunda çözdüm internette çözüm yolu da yoktu. Yabancı kaynaklarda da bu konu hakkında birşey yazılıp çizilmemiş.Eğer yukarıda söylediklerimi yaptıysanız ve sorununuz hala devam ediyorsa , bağlantı ayarlarını sıfırlayıp tekrar bağlanmayı deneyin %99 sorunun çözülecektir.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt