Rom Mıuı Downgrade

Ukoxd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9
Merhabalar xıaomı mı 5s plus kullanıyorum mıuı 10 dan sonra şarjım 3 saat de bitmeye başladı batarya değiştirdim yine 3 saat gidiyor büyük ihtimalle romdan kaynaklı bootloader kilidim açık bana sürümü nerden indirebileceğimi ve nasıl downgrade yapıcağımı anlatırmısınız

aydoxx

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
aydoxx
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
6
Merhabalar xıaomı mı 5s plus kullanıyorum mıuı 10 dan sonra şarjım 3 saat de bitmeye başladı batarya değiştirdim yine 3 saat gidiyor büyük ihtimalle romdan kaynaklı bootloader kilidim açık bana sürümü nerden indirebileceğimi ve nasıl downgrade yapıcağımı anlatırmısınız

Bu linkten yada miui sitesinden baska sürüm de bulabilirsiniz. Twrp yukleyip format data wipe yapip yeni romu yukleyeceksiniz. Forumda twrp ve rom konularina bakin detay için

matillakoc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Atilla
Cihazım
RedmiNote6Pro+4
Konular
28

indirebilirsin yada forumda var araştırırsan bulabilirsin

Ukoxd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
9

indirebilirsin yada forumda var araştırırsan bulabilirsin
Burda sadece geliştirici ve tam rom bulunmakta hepsi son sürüm önceki sürümler yok
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu linkten yada miui sitesinden baska sürüm de bulabilirsiniz. Twrp yukleyip format data wipe yapip yeni romu yukleyeceksiniz. Forumda twrp ve rom konularina bakin detay için
Kurtarma romunumu indirixem diğerinimi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bide twrp yerine mi flashla downgrade yapsam olurmu, ımei uçma problemleri varmış ona karşı ne yapıcam

Son düzenleme:
Üst Alt