Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
+1 de benden. Nasıl gizliyoruz hocam?
Modlamak gerekiyor hocam maalesef. Mi9Se gelsin pie üzerinde çalışmalara başlıcam inşallah. .apklar uyumlu olacaktır. Yaparız hemen sizin cihaza da. Ne de olsa Abisi (Mi9) yapsın bir güzellik ::)

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Modlamak gerekiyor hocam maalesef. Mi9Se gelsin pie üzerinde çalışmalara başlıcam inşallah. .apklar uyumlu olacaktır. Yaparız hemen sizin cihaza da. Ne de olsa Abisi (Mi9) yapsın bir güzellik ::)

Yine gidecek benim tel yani :D Gitsin hocam hiç sıkıntı yok, kardeş için çip tavuk da yenir :D

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Yine gidecek benim tel yani :D Gitsin hocam hiç sıkıntı yok, kardeş için çip tavuk da yenir :D
Aahah Yok hocam gitmez bu sefer. Ben jbartla yaptığım için apklara yama yapmam gerekiyor. Bu yüzden linux kurdum. Batchapktool ile yapsam sorunsuz çalışır elbet ama o da linuxda çalışmıyor :) Bir de sizin kullandığınız global stabil çok eski. yeni cihaz olmasına rağmen yaklaşık 4 aydır güncelleme vermiyor nedense. Mi9se bile 2. stabil güncellemesini aldı. Mi9 hala 2019-03-30 tarihli İlginç yani. şu cihazlara bakar mısınız?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Aahah Yok hocam gitmez bu sefer. Ben jbartla yaptığım için apklara yama yapmam gerekiyor. Bu yüzden linux kurdum. Batchapktool ile yapsam sorunsuz çalışır elbet ama o da linuxda çalışmıyor :) Bir de sizin kullandığınız global stabil çok eski. yeni cihaz olmasına rağmen yaklaşık 4 aydır güncelleme vermiyor nedense. Mi9se bile 2. stabil güncellemesini aldı. Mi9 hala 2019-03-30 tarihli İlginç yani. şu cihazlara bakar mısınız?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Aynen hocam haklısınız... Halen 10.2'de kaldı maalesef Mi9. :(

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Hocam merhabalar. CT 9.6 Sürümünden CT 9.7 V2 sürümüne geçiş yaptım 4wipe ile. Telefon alev gibi yanıyor donuyor kasıyor takılıyor. Muhtemelen bir sorun oldu. Şimdi tekrar üzerine kurucam aynı versiyonu test edicem. Tekrar 4 wipe ile 9.6 sürümüne geçmekte bir problem olur mu ?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Hocam merhabalar. CT 9.6 Sürümünden CT 9.7 V2 sürümüne geçiş yaptım 4wipe ile. Telefon alev gibi yanıyor donuyor kasıyor takılıyor. Muhtemelen bir sorun oldu. Şimdi tekrar üzerine kurucam aynı versiyonu test edicem. Tekrar 4 wipe ile 9.6 sürümüne geçmekte bir problem olur mu ?

Ben aynı romun bir üst versiyonuna wipe yapmadan geçiyorum hep bu CT de ve diğerlerinde aynı sürüp gitmiştir
Şimdi siz geri düşük olana geçeceksiniz wipe ile geçmenizde fayda var bana kalırsa
Selametle

Moryka

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
18
hocam gelecek mi5 güncellemesinde arama esnasında gürültü engelleme varmıs onu ve hi-fi ses sistemini ekleyebilir misiniz?

Hot.Coffee

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
14
Ben aynı romun bir üst versiyonuna wipe yapmadan geçiyorum hep bu CT de ve diğerlerinde aynı sürüp gitmiştir
Şimdi siz geri düşük olana geçeceksiniz wipe ile geçmenizde fayda var bana kalırsa
Selametle

Yüklemeler sırasında wipe yapılıyor diye öğrenmiştim, hatta yükleme bittikten sonra da wipe yapılıyor diye öğrenmiştim zamanında. Eksik öğrenmişim demek ki.. Bide cin tabanından Avrupa tabanlı sürüme geçtik ama bu durumu değiştirmiyor sanırım.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Yüklemeler sırasında wipe yapılıyor diye öğrenmiştim, hatta yükleme bittikten sonra da wipe yapılıyor diye öğrenmiştim zamanında. Eksik öğrenmişim demek ki.. Bide cin tabanından Avrupa tabanlı sürüme geçtik ama bu durumu değiştirmiyor sanırım.
Eksik değil hocam doğru, wipe yapılıyor da 4 wipe değil aynı romu kuracaksan 2 wipe yeter farklı romlarda buna Çin den geçişte dahil 4 wipe en ideali
Selametle

Üst Alt