Yardım Miui Betadayım Yeni Güncelleme Gelmiyormuş Ne Yapmalıyım?

yekazazli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
e K
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Merhaba, Mi 6 Miui 10 Global 9.6.27 betadayım. Daha güncelleme gelmeyecekmiş. Kararlı sürümü yüklemek istiyorum. Ama hata veriyor. Başka sürüm de yok. Ne yapacağımı bilmiyorum.

yekazazli

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
e K
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Bazı arkadaşlar Mi Room, başkaları EU Beta, başka diğerleri de EU kararlı diyor.. Birde MiuiTr romu deneyebilirsiniz

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
Çook sağolun ben MIUITR rom kullanmayı istiyordum. Şimdi onu yüklerim. Bu konu hakkında biraz daha araştırma yaptıktan sonra. Birde diğer romlarada bakarım.
TEŞEKKÜRLER İYİ AKŞAMLAR

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Çook sağolun ben MIUITR rom kullanmayı istiyordum. Şimdi onu yüklerim. Bu konu hakkında biraz daha araştırma yaptıktan sonra. Birde diğer romlarada bakarım.
TEŞEKKÜRLER İYİ AKŞAMLAR
Rica ederim hocam, iyi forumlar, kolay gelsin

Oyla:

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Kararlı romdaysanız evet.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Betadayız hocam, sorunda bu zaten. Daha önce de beta yükleyip sonrasında kararlıya geçmiştim twrp yada bl kilidini açmadan. Ama bu sefer hem güncelleme gelmiyor, hemde kararlıya geçemiyoruz.

Oyla:

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Ne gibi hata veriyor

Bendeki hata bu. Ve kompleks bir sürü algoritma program vs yazıyorlar ama şu saçmalığı öngöremiyorlarmı? Gerçekten çok saçma yani. Sürekli problemler olacaksa o zaman beta kararlı yada rom ile uğraşmanın bir anlamı kalmıyor. Can sıkıcı.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Betadayız hocam, sorunda bu zaten. Daha önce de beta yükleyip sonrasında kararlıya geçmiştim twrp yada bl kilidini açmadan. Ama bu sefer hem güncelleme gelmiyor, hemde kararlıya geçemiyoruz.

Forumda global betadan kararlı roma geçildiği ile alakalı bazı yorumlar okumuştum. Şimdi siz geçilmiyor diyorsanız yapacağınız tek şey bl kilidinizi açıp cihazınıza twrp yüklemek. Bu şekilde kararlı rom dahil olmak üzere istediğiniz bütün romları yükleyebilirsiniz.
Zira global beta da ne uzalır ne de kısalırsınız. Çünkü güncelleme alma şansınız yok.

Oyla:

firatcak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
FIRAT
Cihazım
Mi6
Konular
0
Bendeki hata bu. Ve kompleks bir sürü algoritma program vs yazıyorlar ama şu saçmalığı öngöremiyorlarmı? Gerçekten çok saçma yani. Sürekli problemler olacaksa o zaman beta kararlı yada rom ile uğraşmanın bir anlamı kalmıyor. Can sıkıcı.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Beta 9.6.27 android 9
Kararlı 10.3.4 android 8
olduğu için bunu diyor olabilir. Ya kararlı android 9 versiyonu bekleyip yükleyin ki yakındır düşünüyorum, ya da bootlock açarak TWRP veya fastboot ile istediğiniz rom kurun.

Oyla:

survivor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SY
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Hocam bende sizin gibi betadaydım. Fastboot yöntemiyle temiz kurulum yaparak 10.4.2 ye geçtim (Stabil Stock Rom). MIUI 11 gelmesini bekleyeceğim.

Oyla:

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Beta 9.6.27 android 9
Kararlı 10.3.4 android 8
olduğu için bunu diyor olabilir. Ya kararlı android 9 versiyonu bekleyip yükleyin ki yakındır düşünüyorum, ya da bootlock açarak TWRP veya fastboot ile istediğiniz rom kurun.
Aynı fikirdeyim, yani Android sürüm farkından olabilir. Twrp bl kilidi açmakla bir süre daha uğraşmadan güncellemeyi bekliycem. Yeni güncelleme android 9 olacağı için belkide bu saçma hata ile karşılaşmadan 3 nokta ile hem kararlıya geçmiş hemde güncellemeyi yapmış olurum diye düşünüyorum hocam. Cevap için teşekkürler.

Oyla:

abrahamaa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim
Cihazım
Lenovo P1
Konular
4
Hocam bende sizin gibi betadaydım. Fastboot yöntemiyle temiz kurulum yaparak 10.4.2 ye geçtim (Stabil Stock Rom). MIUI 11 gelmesini bekleyeceğim.
Fastboot için twrp yada bl kilidini açmak gerekiyormu bilmiyorum hocam o yüzden hiç girmedim fastboot ile temiz kuruluma. twrp yada bl kilidini açmak Sanırım gerekiyor değilmi?

Oyla:
Üst Alt