Soru miui arama ve mesajlaşma

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 666

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Yabancı gruplarda hindistanda var dediler çünkü hocam ama denemediğim için henüz bişey diyemedim cevabınıza
Öncelikle yalan yanlış bilgilendirme için özür dilerim. Endonezya rom'da da Hindistan rom'da da varmış bunlar. Google mesaj uygulaması da yüklü ve öntanımlıymış sadece ondan yanlış anlamışım.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
Öncelikle yalan yanlış bilgilendirme için özür dilerim. Endonezya rom'da da Hindistan rom'da da varmış bunlar. Google mesaj uygulaması da yüklü ve öntanımlıymış sadece ondan yanlış anlamışım.
Estafurullah hocam. Zaten hindistan roma en çok güncellemeyi vermişler fakat hindistan romlarında nfc olmayabiliyor öncelikle onu deneyeceğim eğer nfc ayarlarda bulunuyorsa zaten diğerlerini denemeyi bile düşünmüyorum deneyeceğim öncelikle kesin olan 2 rom var birisi elite rom çin tabanlı olan diğeri de hindistan rom

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Estafurullah hocam. Zaten hindistan roma en çok güncellemeyi vermişler fakat hindistan romlarında nfc olmayabiliyor öncelikle onu deneyeceğim eğer nfc ayarlarda bulunuyorsa zaten diğerlerini denemeyi bile düşünmüyorum deneyeceğim öncelikle kesin olan 2 rom var birisi elite rom çin tabanlı olan diğeri de hindistan rom
NFC Hindistan rom'da da varmış hocam.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
NFC Hindistan rom'da da varmış hocam.
İşte normalde hiçbir hint romunda olmaz bu yüzden görmeden inanmam ama öyleyse zaten hindistan romunda sabit kalırım size de öneririm stabilite pil performans herşeyi göz önünde bulundururum ben çünkü yıllardır kullandığım tüm xiaomilerde. Denediğim romunda haddi hesabı yoktur zaten

Üst Alt