Soru miui arama ve mesajlaşma

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 665

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
hocalarım merhaba, redmi note 13 pro 5g yerine poco x6 pro 5g nin daha iyi bir seçim olcağını düşünerek poco x6 pro 5g almayı tercih ettim fakat bir sorum var

miui arama ve mesajlaşma bulunuyor mu ? yani normal mi cihaz gibi bir arayüze kullanıma sahip olabilir miyim

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Cihaz için Tayvan ve Endonezya romları mevcut.
Tayvan romda %100 var Endonezya romda artık yok gibi şeyler duydum ama %99 Endonezya romda da mevcut.

Ayrıca BL açılıp garantisiz kullanım yapılacaksa dirençli 8gen2 cihazlar daha cazip.
Poco X6 pro da kullanılan işlemci çok güçlü ama ısınma sorunu da var. Ancak Yurtiçi takıntısı olursa alınır X6 pro onun harici her türlü 8gen2.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
Cihaz için Tayvan ve Endonezya romları mevcut.
Tayvan romda %100 var Endonezya romda artık yok gibi şeyler duydum ama %99 Endonezya romda da mevcut.

Ayrıca BL açılıp garantisiz kullanım yapılacaksa dirençli 8gen2 cihazlar daha cazip.
Poco X6 pro da kullanılan işlemci çok güçlü ama ısınma sorunu da var. Ancak Yurtiçi takıntısı olursa alınır X6 pro onun harici her türlü 8gen2.
Tw ve endo arasındaki farkı öğrenebilir miyiz sizin düşünceniz olarak?

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Tw ve endo arasındaki farkı öğrenebilir miyiz sizin düşünceniz olarak?
İkisini de tam bilmiyorum cihazdan cihaza değişir.
Ben K60 pro kullanıyorum eu ve elite rom var sadece cihaz için rom seçeneği yok. :)

Mi 10T kullandığım dönemde Mi 10T için en iyi rom Endonezya romdu.
Tayvan rom da hemen hemen aynı.
Ancak bu her zaman iyi demek değil bazı cihazlarda sorunlu da olabilir.

X6 pro alıp direkt BL kilidi açacaksanız tamamen gereksiz olur yukarıda söylediğim gibi. Garantili günlük iyi bir performans istiyorum diyene X6 pro daima tavsiye ederim ama.

SelimAK

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim AK
Cihazım
Mi 11T Pro
Meslek
Paramedik
Konular
39
hocalarım merhaba, redmi note 13 pro 5g yerine poco x6 pro 5g nin daha iyi bir seçim olcağını düşünerek poco x6 pro 5g almayı tercih ettim fakat bir sorum var

miui arama ve mesajlaşma bulunuyor mu ? yani normal mi cihaz gibi bir arayüze kullanıma sahip olabilir miyim
Bulunmasa bile modülü var artık

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
Hocam
İkisini de tam bilmiyorum cihazdan cihaza değişir.
Ben K60 pro kullanıyorum eu ve elite rom var sadece cihaz için rom seçeneği yok. :)

Mi 10T kullandığım dönemde Mi 10T için en iyi rom Endonezya romdu.
Tayvan rom da hemen hemen aynı.
Ancak bu her zaman iyi demek değil bazı cihazlarda sorunlu da olabilir.

X6 pro alıp direkt BL kilidi açacaksanız tamamen gereksiz olur yukarıda söylediğim gibi. Garantili günlük iyi bir performans istiyorum diyene X6 pro daima tavsiye ederim ama.
Bl kilidi kapalı hyperos 1 yüklü şuanda. Root atmam ve Endo fastboot rom yüklemem gerek bl açmam gerekiyor mu

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Hocam

Bl kilidi kapalı hyperos 1 yüklü şuanda. Root atmam ve Endo fastboot rom yüklemem gerek bl açmam gerekiyor mu
Elbette BL kilidi açmadan mümkün değil. Cihazı aldınız sanırım. Poco X6 Pro mu aldınız ?
Yurtiçi sıfır bir cihaz aldıysanız 30 gün bu şekilde kullanın 30 günden sonra işlem yapın olası bir fabrikasyon hatada DAP veya DOA kapsamında değişim alırsınız.

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
127
Yd
Elbette BL kilidi açmadan mümkün değil. Cihazı aldınız sanırım. Poco X6 Pro mu aldınız ?
Yurtiçi sıfır bir cihaz aldıysanız 30 gün bu şekilde kullanın 30 günden sonra işlem yapın olası bir fabrikasyon hatada DAP veya DOA kapsamında değişim alırsınız.
Sıfır aldım hocam poco X6 pro . Forumda hyperos bl açma konusu var sanırım oradakileri yapicam ama önce FB rom eklemem gereken. India sürümü yüksek ama kesin NFC yoktur onda o yüzden Endo kurucam

Üst Alt