Soru MIUI arama ve mesajlaşma uygulamaları

ereeennn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
11
Arkadaşlar Xiaomi yıl sonuna kadar MIUI arama ve mesajlaşma uygulamalarını getireceğini söylüyordu. Hala orta da ses, seda yok. Google'ın uygulamalarından o kadar çok sıkıldım ki, bilseydim Google uygulamalarını kullandığını almazdım bile. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Arkadaşlar Xiaomi yıl sonuna kadar MIUI arama ve mesajlaşma uygulamalarını getireceğini söylüyordu. Hala orta da ses, seda yok. Google'ın uygulamalarından o kadar çok sıkıldım ki, bilseydim Google uygulamalarını kullandığını almazdım bile. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilir mi?
xiomi arama ve mesajlaşma uygulmarını getirmicek o sadece bir söylem eğer cihazınız için hindistan yada endonezya ve çin stock rom varsa birtek o versiyonlarda var gerisinde yok heleki globale asla gelmicek

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
xiomi arama ve mesajlaşma uygulmarını getirmicek o sadece bir söylem eğer cihazınız için hindistan yada endonezya ve çin stock rom varsa birtek o versiyonlarda var gerisinde yok heleki globale asla gelmicek
Şuan da Endonezya miui 11 kullanıyorum. Mesaj uygulamasını girdiğimde "Google mesaj güncellemesi yapılsın mı? " Diye soruyor. Her seferinde hayır diyorum. Sanırım artık bu romlardan da kalkıyor miui mesaj ve aramalar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
aslan568 hocamın söyledikleri doğru
Global,Rusya ve Avrupa romunda Google mesaj ve arama uygulamasının olması Xiaomi'nin istediği bir şey değil yasalar gereği böyle
Arama kaydı içerdiği için Miui mesaj ve Arama uygulaması yerine Google kullanılıyor
Yasalarda düzenleme olmadıkça romlarda da düzenleme olmayacak.

ereeennn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
redmi note 8 pr
Konular
11
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslan568 hocamın söyledikleri doğru
Global,Rusya ve Avrupa romunda Google mesaj ve arama uygulamasının olması Xiaomi'nin istediği bir şey değil yasalar gereği böyle
Arama kaydı içerdiği için Miui mesaj ve Arama uygulaması yerine Google kullanılıyor
Yasalarda düzenleme olmadıkça romlarda da düzenleme olmayacak.
Arama kaydını kaldırsınlar, diğer tüm özellikleri ile tekrar bize sunsunlar. Yasaların değişmesine gerek yok ki hocam.

Üst Alt