Uygulama MIUI Alpha Launcher Güncellemesi V4.21.0.2425-10261728

• Konbuyu başlatan Sxiao
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 120
  • Görüntüleme 12K

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Magisk hide çalışmıyor ya root atmak istemiyorum iki saat her banka uygulamasına gireceğimde kod bekliyorum şifre giriyorum filan filan.
Neden çalışmıyor hocam android sürümünden dolay mı

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Aynen Android 11 daha oturmadı, Safenety true ama çalışmıyor yinede.
Valla hocam bizim canavara daha yeni geldi android 10 ben o yüzden 11 için çok acele etmiyorum magisk oturunca aosp ler ile kullanırım ama şimdilik gerek yok
romlar çok yeni sizin cihazı bilmiyorum ama bizim cihaz için hatalarla dolu aosp 11 ler

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Valla hocam bizim canavara daha yeni geldi android 10 ben o yüzden 11 için çok acele etmiyorum magisk oturunca aosp ler ile kullanırım ama şimdilik gerek yok
romlar çok yeni sizin cihazı bilmiyorum ama bizim cihaz için hatalarla dolu aosp 11 ler
Bizede geçen hafta geldi MIUI'a Aosp'a geleli oldu baya 3-4 hafta sanırım. Günlük kullanıma engel hatalar yok bir kaç uygulamadan çıkarken takılıyor tam ekran harekletinde 2-3 defa kaydırmak gerekiyor onun dışında magisk sorunu var, fastboot'a atma olayı filan var twrp şifrelenme olayı var.
Baya bir sorun varmış aslında. :D

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bizede geçen hafta geldi MIUI'a Aosp'a geleli oldu baya 3-4 hafta sanırım. Günlük kullanıma engel hatalar yok bir kaç uygulamadan çıkarken takılıyor tam ekran harekletinde 2-3 defa kaydırmak gerekiyor onun dışında magisk sorunu var, fastboot'a atma olayı filan var twrp şifrelenme olayı var.
Baya bir sorun varmış aslında. :D
Hep aynı hocam bende mi 8 se vardı android 10 geldiğinde magisk uyumlu değil uygulamalar sıkıntı çıkarıyor falan zor iş :)

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Hep aynı hocam bende mi 8 se vardı android 10 geldiğinde magisk uyumlu değil uygulamalar sıkıntı çıkarıyor falan zor iş :)
MIUI özlemişim ah bide kasmasa adamlar 1 yılda launcher kasmasını gideremediler yahu. :D
Android 11 aosplarda güzel performans arttırdı yani 10'a göre daha seri akıcı hızlı.
MIUI'dan da böyle umutluyduk ama pıss çıktı.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
MIUI özlemişim ah bide kasmasa adamlar 1 yılda launcher kasmasını gideremediler yahu. :D
Android 11 aosplarda güzel performans arttırdı yani 10'a göre daha seri akıcı hızlı.
MIUI'dan da böyle umutluyduk ama pıss çıktı.
Hocam sanırım adamlar nasıl olsa kilidi açıp aosp kuracaklar diye limitleri fazla zorlamıyor :D

Üst Alt