Miui 9 güncellemesi sonrası güç hatası

orcakir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ORHAN ÇAKIR
Cihazım
mi 4s
Konular
1
Mi4S telefonumda Miui 9 güncellemesi yaptıktan sonra, kullanmakta olduğum "Ezan Vakti Pro" programı namaz vakitlerinde telefonu sessiz konuma alamadı(Güncelleme öncesi sorun yoktu). Bütün izinleri (otomatik başlama, kilitleme, veri kısıtlaması, güç tasarrufu vb.) vermeme rağmen başarılı olamadım.
Telefonumdan da bahsettiğim programdan da çok memnunum. Çözüm konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
ayarlar>izinler>otomatik başlatma sekmesinde ezan vakti pro uygulaması aktif mi?

orcakir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ORHAN ÇAKIR
Cihazım
mi 4s
Konular
1
Programa otomatik başlama yetkisi verildi, kilitlendi, enerji tasarrufu kısıtlama yok olarak ayarlandı, veri kısıtlaması konulmadı. Program sürekli aktif. Namaz vakti gelince titreşim yapıp sessiz moda gireceği zaman geriye normal moda dönüyor.

Ayrıca; yeni farkına vardığım bir sorun da: SMS engellemede Engelli Kelime listesi de işe yaramıyor. Yani içinde yasaklı kelimeler olan kısa mesajlar gelmeye devam ediyor. Miui 9 pek iyi gelmedi

Son düzenleme:

snndcl

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aranan Kan
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Bilişim Öğretmeni
Konular
27
Programa otomatik başlama yetkisi verildi, kilitlendi, enerji tasarrufu kısıtlama yok olarak ayarlandı, veri kısıtlaması konulmadı. Program sürekli aktif. Namaz vakti gelince titreşim yapıp sessiz moda gireceği zaman geriye normal moda dönüyor.

Ayrıca; yeni farkına vardığım bir sorun da: SMS engellemede Engelli Kelime listesi de işe yaramıyor. Yani içinde yasaklı kelimeler olan kısa mesajlar gelmeye devam ediyor. Miui 9 pek iyi gelmedi

Ya harbiden numara engelliyorum arıyor sms engelliyorum geliyor bilen var mı acaba ?

Üst Alt