İpucu MIUI 9 Güncelleme Tarihleri

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
mi max 2 için yarın mı geliyor güncelleme

levka205

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
4
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Şu linkten global romu indirip güncelleyiciden yüklemeye çalıştım ancak hata verdi bu konuda bilgisi olan var mı
bu konuda cevabı ben de merak ediyorum..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ThesadisT

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Note4
Meslek
Webmaster
Konular
1
veri kullanımı dediğiniz nedir? mi 6 kullanıyorum.. bizde öyle birşey var.. günlük veri kullanım sayacı gibi..
öyle birşeydir herhalde..

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen hocam o dediğiniz. Bildirim paneline geldi güncellemeden sonra. Beta sürümüne bugün gelen güncelleme ile oldu.

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Arkadaşlar küçük bir tavsiye notu yazayım... Güncellemeleriniz geldiğinde hemen yüklemeyin öncelikle en az bir süre bekleyin.

Daha önceki büyük MIUI güncelemelerinde (v5-v6-v7-v8) ilk gelen güncellemeler yaşanan sorunlardan dolayı pek çok cihazda geri çekildi ve bir süre sonra düzeltilerek yeniden yayınlandı. v9'da da aynı şeyin olması oldukça muhtemel görünüyor. Beta romlarda test edilmeden kararlı romlara eklenen bazı özelliklerin mevcut olması bu olasılığı daha da arttırıyor. Bu nedenle -özellikle eğer yeterli tecrübeye sahip değilseniz- güncelleme gelir gelmez yüklememenizi, bir süre beklemenizi tavsiye ederim.

Hocam Betalar genel olarak daha stabil. Miui 9 Beta ilk çıktığında Xiaomi Eu versiyonunu indirim kurmuştum, açıkçası ilk deneyimimden sonra Miui 8 Betalarına dönmeyi bir daha düşünmedim.

Bu arada sanki Betalara yeni özellik ilk eklendiği zaman sorunsuz çalışıyor, sonrasında güncellemelerle sorun çıkarmaya başlıyor. Tekrar toparlanması için ise birkaç beta beklemek gerekiyor.

resulginda

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Resul
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
0
Hocam bilen yokmu bu işi ya